Akce

14.12.2019, Futurum Music Bar

GREEN MONSTER slaví 20 let

Sobota 14.12.2019 - FUTURUM MUSIC BAR
Zborovská 7, Praha 5, futurum.musicbar.cz
 

GREEN MONSTER slaví 20 let!!
Pražský psychobilly reverend Mr.Cosmo oslavil letos krásných padesát let a jeho smečka věčně neklidných psycho-vlků GREEN MONSTER dozraje k neméně obdivuhodné kulaté dvacítce. Green Monster vznikli postupem času z kapel, které Cosmo od roku 1986 zakládal. Rockin Teddy, Cannibal Joe, Boys of The Last Days, Los Hells Banditos a Stinky Cats. Poprvé se sešli v prosinci roku 1999, v sestavě: Vráťa "Palda" Placheta Jr. (bicí), Tomáš "Pankáč" Cidlík (kontrabas) a samozřejmě Radim "Cosmo" Kosmák (kytara, zpěv). Za 20 let se v kapele vystřídalo několik skvělých muzikantů. Shien Lee (housle, Thaiwan), Linda Jarošová (housle), Vasilis Nikolos (kytara), Petr "Mordor" Hrabák (kytara), Filip "Kaňour" Kaňkovský (piano), Libor "Labar" Křivánek (bicí) a v neposlední řadě Honza "Kelemen" Vagner (kytara).
Kapela má 4 alba na hrbu, neskutečně vychytané designy od Tomáše Zacha, projeli Čechy i Evropu křížem krážem a nehodlají sundat nohu z plynu. Sex, drogy, rock´n´roll. Navrch zombíci, úplněk a monstra všeho druhu. Old School Psychobilly jako řemen, nakořeněný 50 lety i 70 lety, to když se do psychobilly narouboval punk. V současné sestavě Cosmo (kytara, zpěv), Martin "DeadWood" Soušek (kontrabas) a Michal "Maršík" Mareš (bicí) se těší dobrému zdraví, rodinné přízni i maximální chuti valit Zelenou Obludku pořád někam dál a hloubš do hlubin pekelných a záhrobních.
Čeká nás Velký prosincový zombie mejdan ve Futuru, s mnoha  hosty-hudebníky na pódiu při koncertu Green Monster, hrůzy strašné dekorace a další vychytávky a překvapení. K mání bude hromada merche, včetně posledního CD Necromatic Soul. Přivítáme také dva speciální zahraniční hosty. Večer otevřou THE WRECK KINGS z Münsteru, pulzující psychobilly rock´n´roll jako víno, či spíše krev ze zubu vampírského. A jako druzí se milému pin up girls a rebel boys publiku představí THE LUNATICS z Kolína nad Rýnem. Hrají delikátní 80s Old School Psychobilly, pajcovaný Swingem, Surfem i Garage Punkem.
Cosmo vzkazuje: Děkujeme Všem, se kterými jsme se sešli v kapele, na pódiu i v životě. Spousta parádních fanoušků a koncertů doma i v zahraničí. Zážitky fakt až za hrob, naše psychobilly rodina pro nás moc znamená! Tak to s námi přijďte do Futura pořádně oslavit a hodit kostrou!!
FB EVENT: https://www.facebook.com/events/2523763421018411/
GREEN MONSTER (cz)
www.facebook.com/green.monster.cz
www.greenmonster.psychobilly.cz
https://bandzone.cz/greenmonster
THE LUNATICS (de)
www.facebook.com/TheLunaticsCologne
www.thelunatics.net/wordpress/
THE WRECK KINGS (de)
www.facebook.com/HardWreckingPsychobillyFreaks
www.thewreckkings.de
Open 19.00 / Start 20.00
Ticket: 280 CZK


Začátek akce: 19:00
Info: 280 Kč
Odkazy:
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze