Akce

12.10.2019, Klubovna Povaleč

IT’S EVERYONE ELSE (SLO)

IT’S EVERYONE ELSE (SLO)

 IT’S EVERYONE ELSE (SLO)
JEŽÍŠ TÁHNE NA BERLÍN (CZ)
MAKATA-O (DE)

Kdy: 12.10.2019 19.30
Kde: Dejvická Klubovna, Generála Píky, Praha 6
Žánr: hardcore electronica 

Web: http://klubovna.povalec.cz
https://itseveryoneelse.bandcamp.com/
https://makata-o.bandcamp.com/

Vstup: 150,- v předprodeji, 190,- na místě
Vstupenky

Facebook: www.facebook.com/klubovna
https://www.facebook.com/itseveryoneelse/
https://www.facebook.com/JezistahnenaBerlin/
https://www.facebook.com/events/717047365465334/

Info: Na pořádný nářez nepotřebujete v kapele víc než dva lidi. Důkazem toho jsou tři projekty, které společně vystoupí v sobotu 12. října v Klubovně v Dejvicích. Všechny se pohybují na hranici živé a elektronické hudby a berou si z elektroniky její nekompromisnost a z živé hudby živelnost. Výsledek je intenzivní, dechberoucí, místy ohlušující a vždycky emotivní.

Večer začne relativně od pomala kapela Makata-o z německého Lipska v jednoduchém složení basa plus bicí souprava. Stoner-punk-HC drhnutí basových riffů, frenetické rytmy a vokál, o kterém nelze říci že by pohladil po duši.

Zlámané beaty a nevyzpytatelný zpěv Ondřeje Skaly podpořený baskytarovou virtuozitou jeho bratra Petra jsou po deseti letech existence kapely Ježíš táhne na Berlín již kultovní. Málokterá kapela je tak novátorská a přesto přesvědčivá a strhující.

Zlatým hřebem do rakve večera jsou Slovinci It’s Everyone else, kteří se do Klubovny vracejí po roce a půl. Agresivní elektronické beaty, harmonie na hranici noisu a navrch hardcoreový vokál, který doplňuje elektroniku do organického a soudržného celku.

Vstupenky jsou k dispozici na goout.net

Koncert pořádá K.C. Klubovna.


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze