Akce

02.08.2014

KRHANICE OPEN AIR 2014

KRHANICE OPEN AIR je festival extrémní hudby s více než patnáctiletou tradicí. Z hudebních žánrů se zaměřujeme hlavně na death metal, trash metal, grindcore a HC. Krhanice, kde se areál festivalu nachází, jsou vzáleny cca 35 km jihovýchodně od Prahy. Festival se koná za každého počasí.

DOPRAVA většina fanoušků k nám přijíždí přímým vlakovým spojem z Prahy. Vlak jezdí několikrát denně z pražského Hlavního nádraží, Nádraží Vršovice a Nábraží Bráník přímo do zastávky KRHANICE. Z Hlavního nádraží a z Nádraží Vršovice můžete také jet do Čerčan odkud se přestupuje na další vlak do Krhanic. Obě trasy trvají zhruba stejně dlouho. Pro cestu autem, je ideální jet po "staré benešovské silnici" a v obci BABICE odbočíte na TÝNEC NAD SÁZAVOU odkud je cesta do Krhanic značena. Parkovat se dá přímo u fotbalového hřiště v Krhanicích, kde se festival pořádá.

POPPY SEED GRINDER http://bandzone.cz/poppyseedgrinder
HALALÍ http://bandzone.cz/halali
CRANIOTOMY http://bandzone.cz/craniotomy
MATER MONSTIFERA http://bandzone.cz/matermonstifera
ROCKET ENGINES http://bandzone.cz/rocketengines
DYSANGELIUM http://bandzone.cz/dysangelium
DPK http://bandzone.cz/dpkcz
CRYSTALEPSY http://bandzone.cz/crystalepsy
D.O.K.
AGAINST THE GRAIN http://bandzone.cz/againstthegrain


Začátek akce: 13:00
Info: Fotbalové hřiště TJ Sokol Krhanice - vstup: 250 Kč (do 13:00 200Kč)
Odkazy: Poppy Seed Grinder: Marast databáze Homepage Bandzone  |  Craniotomy: Marast databáze Bandzone  |  Mater Monstifera: Marast databáze Myspace Homepage Bandzone  |  Dysangelium (cz): Marast databáze Bandzone
Facebook: link

Mapa:

aktuálně

diskuze