Akce

18.03.2012, Black Pes

Omnivium Europe Tour v čele s OBSCUROU míří do Prahy

Omnivium Europe Tour v čele s OBSCUROU míří do Prahy

Omnivium tour PrahaOBSCURA (de)
SPAWN OF POSSESSION (swe)
GOROD (fra)
EXIVIOUS (fra)

18. března 2012, Praha – Black Pes

Evropské turné progresivně laděných kapel v čele s německou OBSCUROU se 18. března zastaví také v Praze, konkrétně v klubu Black Pes. Mimo zmíněné německé formace dále vystoupí kapely SPAWN OF POSSESION, GOROD a EXIVIOUS.
 
Headlinerem celého turné byla zvolena německá progresivní heavy-deathmetalová formace OBSCURA, která má ve svém středu také bývalé členy Necrophagist, přijede představit své kompilační album, které vychází tento měsíc u labelu Relapse. Na nahrávce by se měly objevit také covery od kapel Death, Atheist nebo Cynic, ke kterým se OBSCURA tak často hlásí.

Po dlouhých šesti letech se do klánovického doupětě vrátí metalová hydra SPAWN OF POSSESION, která bude propagovat svůj aktuální počin Incurso. Zajímavé bude sledovat Christiana Muenznera, který je zároveň členem Obscury a střihne si tak dvě show v řadě.

Další kapelou jsou Francouzi GOROD. Také těmto pánům vyjde v krátké době nové album nesoucí název A Perfekt Absolution, které by mělo obligátně nabídnout vrchovatou porci poctivého technického death metalu.

Poslední kapelou, která se představí v Black Psu, je holandská odpověď na Cynic, tedy EXIVIOUS! Poprvé s novým bubeníkem Yuma Van Eekelenem z Pestilence.

Vstupenky na pražský koncert jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích. Bližší informace na webu www.obscure.cz

Související linky:
www.myspace.com/realmofobscura
www.myspace.com/spawnofpossession
www.myspace.com/gorod
www.myspace.com/exivious


Přispěj do diskuze

brutus hrajou 4-6 hodin někdy i v kuse a dá se to..takže žádní saláti....

neblbni, jsou lidi, co podobny veci normos davaj - treba jen zaskoky a aj za bicima :)

Při vší úctě k Muenznerovi, i kdyby byl zdravotně fit, tak odehrát dva takhle náročný sety po sobě, to by byl absolutní hardkór

Christian Muenzner si nestřihne dvě show v řadě :) nicmene soutez o dva lupeny vyhlasena!

aktuálně

diskuze