Akce

13.04.2012, Divadlo Pod Lampou

PRVNÍ HOŘE, NEĜERO v pátek 13-tého

PRVNÍ HOŘE, NEĜERO v pátek 13-tého

Po dlouhé době si spolu zahrají dvě jen těžko zařaditelné kapely, jejichž koncertní spojení by mohlo vyústit ve velmi zajímavou hudební taškařici.
První hoře vznikli v roce 1998 a své první plnohodnotné album Commedia dell´arte vydali v roce 2005 pod křídly labelu Blackpoint, čímž se dostali do povědomí fanoušků po celé republice, kterou začali obrážet se svojí kabaretní show. Jejich těžko zařaditelný styl oslovuje jak fanoušky alternativy, tak metalu nebo hardcore a za další album Lamento obdržela kapela Anděla dokonce v kategorii hard´n´heavy. Loňským albem Club Silencio První hoře drží vysoko nastavenou laťku předchozích desek.
http://bandzone.cz/prvnihore
 
Progresivní psychedelici Negero se koncem loňského roku vrátili po pauze s druhým albem Silence is Worse Than War, které úspěšně navazuje na všeobecně opěvovaný debut Zero Nothing Everything a je možné si jej zdarma stáhnout na: http://www.ulozto.cz/xs52woW/negero-2011-silence-is-worse-than-war-rar Své příznivce mohou na koncertě potěšit ještě horkým krásně červeným vinylem, který bude k mání v omezeném počtu kusů, a to díky vydavatelství Piperrecords.cz.
http://bandzone.cz/negero
 
Tož odhoďte v pátek píchačky, nohy, hlavy či míchačky a zajděte, bude to příjemný večírek, kde si to uděláme jak jinak než hezký.
 
http://www.podlampou.cz/index.php?option=com_contact&Itemid=3


Začátek akce: 20:00
Info: 100/120,-
Odkazy: První Hoře: Marast databáze Myspace Bandzone Wikipedia  |  Negero: Marast databáze Myspace Bandzone
Last.FM: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze