Deka měsíce, leden 2009

Deka měsíce, leden 2009

1/ Psycroptic - Ob(Servant)

Technický death metal! Hned je jasný, co mají MJC mazlíčci rádi. Laškování s nástroji na nejvyšší úrovni, rychlost změn blížící se rychlosti kopáků, lehkost a tvrdost v symbióze, tady se pádí až na doraz. Utrhněte si vršek lebky a pozdravte Psycroptic jak se sluší a patří. Katedra metalu vyučuje. Profesoři Filipismo a Bizzi jednoznačně doporučují!

2/ Burst - Lazarus Bird

Vývoj nezastavíš a parádní muziku už vůbec ne. Burst opět bodují. Zda-li v minulém roce dosáhli „pouze“ třetí pozice, nový rok jim nadělil jeden stupínek k dobru a zaslouženě se umístili na druhé příčce pro měsíc leden. A zda-li pořád netušíte, jak se k Lazarus Bird postavit, doporučuji recku strejdy Molita, neb ten kluk ušatá v tom má jasno. Emoce a cit vítězí.

3/ Napalm Death - Time Waits for No Slave

Říká se, že starýho psa novým kouskům nenaučíš. Ale velký prdlajs. Jasně, možná pořád skáče stejně vysoko, ale technika i styl jsou pokaždé jiný. A Napalm Death lítají hodně vysoko i bez rozběhu. Klobouk dolů, panové. Napalm Death jsou jen jedni, jedineční, sví i jiní, upřímní až na kost. Smrt v 1900 stupňů celsia! Šéfovo a Brutusáčkovo zamilované věty zde.

Těsně v závěsu:

IntronautPrehistoricism

U snědený pilulky s obrázkem, geniální deska. Strejda to vystihnul naprosto přesně: „Obsahuje přesně tu esenci podmanivosti, plno neotřelých nápadů, poctivé muziky, která člověka vtáhne, nekompromisně zfetuje a nepustí.“ A já dodávám, že není třeba nic dodávat. Snad jen, VELKÁ deska od „velké“ kapely.

article_659_px2

Ephel Duath - Through My Dog's Eyes

Ephel Duath nějak zeštíhlují, shazují přebytečný kila a dokazují, že v sestavě kytara, bicí, řev jim to navzdory nástrojové dietě sluší pořád stejně. Koncepční deska o psím životě vyprávěná pomocí těchto italských šviháků. Syrovější než-li kdykoliv předtím, psí život holt není žádné peříčko. S Méďou bez dlouhého přemýšlení super palec nahoru.

article_659_px3

Panzerballett - Starke Stucke

Sakra práce, co si to na nás jen ta bláznivá dvojka Ondrajs a Bizz připravili. Panzerballett, či co? No ju, úplný jazz metal. Nebo někdy jazz a pak metal, nebo úplně naopak? Šílený jsou na to dost všichni dohromady.

MJC panenka a panáčkové dále doporučují:

Oracle of the Void - Further Steps to a Perfect World, An Albartoss - The an Albatross Family Album, Zu – Carboniferous, Carpathian – Isolation, Wolves In The Throne Room - Diadem of 12 Stars, Prodigy - Invaders Must Die, Apoptygma Berzerk - Rocket Science, Circle Takes the Square - As the Roots Undo, Incinerate – Anatomize, Dälek

article_659_px1

- Gutter Tactics, Vanessa Van Basten – Psygnosis, Darkane - Demonic Art, The Faceless - Planetary Duality, Terminal Function - Measuring the Abstract, Guns'n'Roses - Chinese Democracy, Seal – Soul, Crystal Castles - Crystal Castles, The Ting Tings - We Started Nothing, CloudKicker - The Map is Not a Territory, Jeniferever - Choose a Bright Morning, I Love You But I've Chosen Darkness – Fear Is on Our Side, Moving Mountains – Foreword

Tagy:

aktuálně

diskuze