Deka měsíce, září 2009

Deka měsíce, září 2009

1/ Despised Icon - Day of Mourning

www.myspace.com/despisedicon

Kanada, deathcore, Despised Icon, co napsat více? Vůbec nic. Jako obvykle, Kanada, deathcore, Despised Icon a žádné sraní s mladou paní. Chlad, nulová lidskost, vyrvaná srdce, klaustrofobie v hlavě, dálnice hadiček, šepot funkčních servomotorů. Umlácen bez kompromisu, přeměněn ve stroj, zkáza lidstva. Vítězství i prohra! Pozdravy bez úsměvů zasílají pánové Bros a Filip.

2/ Madder Mortem - Eight Ways

www.myspace.com/maddermortem

Cítit znamená žít! Metalový klenot Madder Mortem, drahokam Eight Ways, podmanivá krása přirozeného lesku. Tlukot, tep, dech, život. Šperk, jak jen žena sama o sobě může být. Vyznání milovníků Dmc a Ondry zde, jojo, přesně tam, hned pod popisem směsí vlastní krví a…

article_828_px2

3/ Panzerballett - Hart Genossen Von Abba Bis Zappa

www.myspace.com/panzerballett

Jako když v nejtemnější kobce pekla hrají zfetovaný andělé jazz. Strach a hnus v Panzerballett. Magoři magoří. Vtipní geniové. Výsměch s grácií všemu a všem. Jazz art paroháče ve výskoku pánů Loo a DR s ladným dopadem na jedno kopyto a jedno obuté chodidlo.

article_828_px3

4/ VaderNecropolis

www.myspace.com/vader

Nová deska od polských Vader, myslím, že tahle informace stačí, nic víc, nic míň. Ale hlavní je, že se pánům bez úsměvu líbí.

Alko speciál alko umístění za alko nejlepší alko název alko deky:

article_828_px4

Goran BregovičAlkohol

Rum, vodka, zelená, fernet, meruňkovice, absint, broskovice, tequila, slivovice, calvados, hruškovice, metaxa, gin, třešňovice a dvanáctistupňové pivo z Plzně. Chlast, Goran, slast! A když rum, tak jedině s plachetnicí, holomci. Smrt Mattoniho nápoji, doporučuje devět alkoholiků z šesti a jeden růžový slon jménem Bimbo.

MJC ouška téže okupovalo:

Cilice - Deranged Headtrip, Durrty Goodz – Ultrasound, Megadeth - Endgame, Immortal - All Shall Fall, Octopus – Coda, Converge - Axe To Fall, Exivious – Exivious, Pearl Jam - Backspacer, Extra Life - Secular Works, Junius - The Martrydom Of A Catastrophist, Chevelle - Sci-Fi Crimes, Cloaks - Versus Grain, Scar Symmetry - Dark Matter Dimensions, Dying Fetus - Descend Into Depravity,

article_828_px1

Cerebrum - Spectral Extravagance, Xerath – I, Supreme Conception - Liturgy of Spiritual Disturbance, Porcupine Tree - The Incident, Mount Fuji Doomjazz Orchestra – Succubus, Marduk – Wormwood, Threat Signal – Vigilance, The Collins/Wardingham Project – Interactive, Alice In Chains - Black Gives Way To Blue, Kidcrash – Snacks


Přispěj do diskuze

zobrazit vše

ale tak gába už je redaktor ne? :) sice na svojí "recenzi" ještě čeká ale redaktor už hej...

tedá já jsem přemejšlel, jestli tam ty Vader mám dát, ale nakonec ne-e - deska je v pohodě, prostě Vader, ale je spousta lepší muziky (Octopus, Panzer, Collins/Wardingham)

kdyby mohl Gába hlasovat tak procpe Vejdr samozrejme na prvni misto, nikam jinam to nevidim :-)

Pravda je někde tam venku! Ono se řekne být plzeňák, ale poslední dobou nám nikdo nevěří, divný. Ale jinak nebuj vlka nic. Bizzimu a dečce se dá dycinky věřit! Když nad tím tak přemýšlím, tak jsem si to i s titulem rozdal :-). Paroubek nadělal kotrmelců až až… A Gába žije spokojený rodinný život, tudíž nemá na takový voloviny čas.

bizz a plzenská odbočka dá se vůbec ještě dečce věřit? nerozdává si to víteq jako s těma titulama? mete paroubek před tiskovkama kotrmelce? a co na to gába?

ja v tom nejedu:-)))

Tak to se budeš muset optat pánů bez úsměvu. Všechny indicie potřebné k odhalení mjc záškodníků najdeš v textů ;-). Žel víc nemůžu sloužit, neb jsem jen obyčejný sčítač hlasů. Teda vlastně můžu napsat toto, druhá, třetí i čtvrtá deka měla stejně bodů, konečný umístění pak záleželo na nejvyšším bodovém ohodnocení a jejich případné četnosti v jednotlivých tipech mjc účastníků, to jen tak pro představu, a neb mjc čest je mjc čest (něco jako kříženec Rychlých šípu a Timura i s jeho partou), muselo se i s tak krutou pravdou, jako je deska Vader, ven :-). Možná kdyby Bizzi víc přitlačil, tak to možná mohlo taky vypadat jinak, ehm, že jo, ehm, ututlat, zavřít děkanovi do trezoru, a tak, ehm :-)

tak mi to problem nedělá být agrem :) ale pořád to nemění nic na tom co tam sakra dělá Vader? .)

Tagy:

aktuálně

diskuze