Články

přeposlat článek tisknout

With Full Force IX.

  • kdy: 5.-7.7.2002
  • kde: Německo

Zdar Pardálové!
Tož su zpátky z Deutschlandu, už ho mám plný zuby, a jelikož jsou všichni spolupracující kolíci odjetí, mám chvilku něco naškrábat.

5.7.2002 - pátek
Tak pátek byl nadupaný a našlapaný (na...), že to musela být fuška i
pro čtyřnohé vytrvalce.
dew.scented - německá odpověď na Slayer. Tvrdě řezající mašina a pro všechny slušný úvod. arch.enemy - melodický death metal made in Sweden. Všichni chlapi museli jít do kolen - půvabná vokaliska (?) Angela a její drsný chráplák musel dostat i mrtvého. cannibal.corpse - dnes už smrtící legenda, co více dodat. Vždy skvělí a bezchybní. Nad tím vším všedrtící voka(na)lista Corpsegrinder, we love it. hypocrisy - geniální porce úderného švédského deathu. Tu pádícího šílenou rychlostí a občas sklouzávající až do proklatě pomalých melodických pasáží. Bez čeho se nedá žít je pecka "Apocalypse", doporučuji všem. halford - metalový bůh opět dokázal, že není lepšího pěvce na rockovém Olympu, a to i při naprosto (během víkendu jediným takovýmto) zkurveným zvuku. slayer - nemohlo být lepšího zakončení páteční hlavní scény. Zaznělo vše, co zaznít mělo a muselo. Vše v geniálním provedení a za naprosto křišťálového zvuku. Vidět Slayer a zemřít... grave - jeden z výlupků noční stanové scény. Reunion jedné z legend švédské drtící scény - spolehlivý výkon, všichni byli spokojeni. lock.up - superprojekt členů Napalm Death, Dimmu Borgir.. a nad tím vším ďábelský zpěvák (tajtrlík) Tompa. Strhující všedrtící grind. Super pecka nad ránem a na závěr ještě cover od Terrorizer.
A co uniklo našemu sluchu a zraku - dead.kennedys, marduk, impaled.nazarene, behemoth, d.r.i...

6.7.2002 – sobota
haemorrhage - potrhlý grind s ještě potrhlejším zakrváceným frontmanem až ze Španělska. Tož si zatrsáme, bomba. pungent.stench - další reunion show. Death v podání těchto rakušáků musel rozhýbat všechny, super music.
pro-pain - NY Hard-Core. Vybroušené hlavy všech členů házely prasátka v sobotním odpoledni. Nabušené vystoupení, opravdu těžkotonážní náklep. kreator - další legenda, tentokráte německého thrashe. Skvělé vystoupení - Mille vztekle deklamoval do mikrofonu a kapela jela jek namydlenej blesk a na závěr hymna "Flag Of Hate". agnostic.front - opět HC a opět NY. Jak jinak, spolehliví jako vždy, jdeme do kotle, hoblůůůjjj. motorhead - praotcové rock´n´rollu s dědouškem Lemmym jako vždy všem nakopali prdele a ukázali mladým, kdože jim vykopal cestu.
A co tentokráte uniklo naším smyslům - třeba zimmer´s.hole, such.a.surge, atd.

7.7.2002 - neděle
disharmonic.orchestra - další reunion a další rakušácí. Vynikájící death klasického střihu, strhující. immortal - norští havrani, war-paintem vyzbrojení blackouni. Možná jedno z nejmilejších překvapení hlavní scény. Vynikající nášup s nevraživým Abbathovým skřehotáním, tip pro všechny. exploited - punk is not dead! Jó, dokud budou žít tito maníci, tak bude žít i punk. Kotel se vařil, jak nikdy předtím. Super, Sex and Violence. machine.head - nečekaně skvělé zakončení festiválku - výborný zvuk, všechny hitovky a navíc metallická "Creeping Death" zajisté usmrtili již zbytky (několik desítek tisíc) přeživších!
A co uniklo naším již naprosto udemřelým smyslům - tak to po mně
nechtějte, už jsem byl fakt mrtvej.

O zázemí a ostatních věcech nemá cenu hovořit. Vše skvělé (posraný
hajzlíky, obechcaný ploty, spousta kámošů... great!). Ať žije METAL!

Jiné názory


Přispěj do diskuze

who am i?

co je to zač ten faggy?

neeee...

exploited, exploited, exploitééééd!

omlouvame se za zpozdeni!!!

aktuálně

diskuze