Profil kapely

editovat profil

Buer


Žánr:

black metal

Založeno:

Pardubice

Současný label:

neuvedeno

Sestava:

Zyklord - nástroje
Chorozon - basa
Utgard - vokál

Odkazy:


Marast databáze Homepage Bandzone
Buer

Diskografie

Protoalbum (Nigrum Ignis)
30

Protoalbum (Nigrum Ignis)

black metal
neuvedeno, 2016

Biografie

Kapela vzešla ze stejnojmeného projektu Zyklorda, který ve dvou členech krátce působyl během roku 2012. Po kratší odstávce se BUER na krátko probudil od roku 2013, do konce roku 2014. V témž roce jsme vydali DEMO2014 kde jsme experimentovali se třemi kytarami, a prvky jiných stylů.... Nicméně více členů přineslo i více názorů a více žánrových odboček což nakonec roztrhlo původní nosný žánr, a tím i páteř kapely. Od začátku roku 2015 jsem se věnoval společně s LUBHOSHem nahráváním prvních a vůbec původních surových skladeb, v osobním volnu, na vlastní náklady.
Od druhé poloviny roku 2015 se po poslechu ukázek do projektu přidal UTGARD s tím, že instrumentální materiál otextuje. Pro to jsem se rozhodli během roku 2016 vydat split Zyklord/Utgard kde použijeme nově nahranou starou tvorbu, a nové texty, plné temnoty, a zkázy, tak jak jak démon BUER zanechával svou stopu na zemi. Zatím chystaný split tedy bude mít společného jmenovatele, keterým zůstává BUER!
Zároveň se připravujeme na živá vystoupení, a když se spolupráce osvědčí, vznikne pevné jádro, jako základ pro kapelu. BUER se v podstatě připravuje, po vydání splitu zásadně přidat na tempu, a dohnat ztracený čas! Minimální cíl pro případné album, tedy bude rozšířit řady o kvalitní hudebníky, a hudebně a skladatelsky pokročit o několik úrovní.
Zkvalitnit vystoupení, a kázat příběhy těch jenž BUER posedl a šíří skrze ně své pekelné proroctví, na jehož konci je sama APOKALIPSA VŠECH HODNOT!!!!

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze

aktuálně

diskuze