Profil kapely

editovat profil

Dissolution (cz)


Žánr:

death metal, technical death metal

Založeno:

2003, Olomouc

Současný label:

Nice To Eat You Records

Sestava:

Drums: Kopec
Guitars: Švany, Ondra
Vocals: Angelo
Bass: Kuba

Odkazy:


Marast databáze Homepage Bandzone
Dissolution (cz)

Diskografie


Biografie

Dissolution vznikli v roce 2003. Od té doby se vystřídalo několik sestav skupiny a z původních členů zůstal už pouze Petr „Kopec“ Kopeček za bicími. V roce 2006 vydali Dissolution promo s názvem Fucking Brutal World. Následující léta 2007 a 2008 skupina hodně koncertovala v ČR i na Slovensku. V roce 2009 došlo ke kompletní obměně členů, kdy Kopec zůstal jako jediný. Po hledání nových členů se ke Kopcovi přidal Olda Kamenetski (Perfecitizen) na post zpěváka a Martin Tomaštík na post kytaristy. V této sestavě začali tvořit nový materiál a následně opět koncertovat.

Aktuální sestava se začala formovat v roce 2011. Po dlouhém hledání druhého kytaristy přišel Petr „Švany“ Švancara (Godless Truth). Po půl roce došlo ještě ke změně na postu zpěváka, kdy Oldu vystřídal Petr „Angelo“ Čuka (ex Headoff, Full of burning scars). Dále byly tradiční problémy s obsazením baskytary. Postupně se vystřídali Martin Němec (Sinistra), Standa Pavlík (ex Dying Passion), momentálně (snad už na stálo) je na postu baskytaristy Jakub Grunt (Godless Truth, Mr. Scarecrow). V této ustálené sestavě nyní Dissloution hojně koncertuje.
Dissolution pořádá v Olomouci pravidelné akce s názvem Bestial Machinery. Aktuálně se také chystá ke konci roku vydání prvního cd s názvem „The Beginning“, které se natáčelo v GM Studiu a ke kterému zpracovává booklet pan Deather.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze

aktuálně

diskuze