Profil kapely

editovat profil

Pačess


Žánr:

epic black metal, black metal

Založeno:

Luleč

Současný label:

Gothoom Productions

Sestava:

Pačess - all instruments

Odkazy:


Marast databáze Homepage Bandzone
Pačess

Diskografie


Biografie

První zmínka o Pačessovích hudebních aktivitách je z roku 2004-5, kdy vzniká demo Necronomicon. Pačessovi bylo v této době něco kolem 16 roků.
V roce 2006 zakládá skupinu Defeated, která po roce hraní se skupinami Törr, Amon, Asgard, Pigsty ......nahrává ve vyškovském studiu Davos své první demo Confession Of Murderer, jehož kmotry se stali Ota Hereš s Vlastou Henychem.
O rok později vzniká druhé kritikou lépe přijaté demo Znovu živí.
Pačess navazuje vztahy s brněnskou legendární skupinou Asgard a také s pardubickým vydavatelstvím Panda Music.
Na přelomu roku 2008 - 2009 po personálních peripetiích zůstává Horejsek a Parambucha, kmeti Asgardu osamoceni a Pačess přichází na uvolněný post kytaristy.
V roce 2009 se připravuje první cd skupiny Defeated V bahnech, tento oficiální nosič vzniká půl roku a byl nahrán jak jinak než ve studiu Davos ve spolupráce s Mr. Otynem (Pigsty).
V téže době skládá Pačess s Parambou (Basa Asgard) nové cd Asgard - Zlověstné časy, které opatřil texty sám Jiří "Big Boss" Valter. Cd vzniká pod taktovkou samotného Petra "Blackieho" Hoška. Obě cd skupin vychází na jaře u Panda Music.
Při nahrávání V bahnech dostávají větší prostor akustické kytary. Při dlouhe chvíli ve studiu vzniká akustická instrumentálka Chmurně naplněný osud teskně truchlícího Markraběte W. pochovávajíce sebe sama, která je zaznámenána jak na cd Asgard tak i Defeated.
V tuhle chvíli se v Pačessově hlavě rodí myšlenka alba, které bude postaveno na akustických kytarách, melodiích a výpravnosti (holt ta láska k Bathory se nezapře).
Tohle cd ponese název Monte Liliorum a bude zasvěceno Pačessovu rodnému kraji.

Alba:

Necronomicon – (Demo)
Defeated - Confession of Murderer (Demo)
Defeated - Znovu živí (Demo)
Defeated – V bahnech (Panda Music)
Asgard – Zlověstné časy (Panda Music)
Pačess – Monte Liliorum (Werewolf Productions)

http://bandzone.cz/defeated
http://bandzone.cz/asgard

Podobné kapely

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze

aktuálně

diskuze