Poslední video

Incantation - Propitiation (lyric video)

Zobrazit celý článek

Můžete se těšit

Archiv alb

Novinky

Inflagranti se připravuje na divadelní turné, hostovat jim bude Josef Vojtek
Elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI se vydává tento podzim na své první vánoční turné. Trio tvoří tří krásné a křehké muzikantky, a ty si na turné přizvaly skutečného rockera. S hudebnicemi vystoupí jako host zpěvák kapely Kabát Pepa Vojtek. Dámy, které úspěšně působí na české popové scéně již 8 let, interpretují slavné melodie z klasiky, rocku i popu v úpravách pro dvoje housle a violoncello. Ruší tak hranice mezi žánry a vytvořily „nový kabát“ už nejednomu hitu. Teď se dokonce rozhodly poz...

napsat komentář     v historii článků: 3

Léto je zde a s ním i jubilejní 10. ročník mezinárodní přehlídky tvrdé muziky s názvem Masters Of Rock. Festival se ve své krátké historii propracoval hned k celé řadě nej a pravidelně získává prestižní ocenění. Je to z hlediska turistického ruchu jednoznačně největší kulturní akce, a to nejenom v našem kraji, ale i v ČR. Do Vizovic letos míří hudební fanoušci ze 34 zemí světa a nejdelší cestu podnikají fanoušci až z Brazílie, USA, Kanady či Singapuru. Na dvou pódiích se pak představí na 70 k...

napsat komentář

Mean, nový projekt z Nového Zélandu
Debutní singl Cirella novozélandských MEAN mají na svědomí dva lidé, kteří tento projekt tvoří - Jeff Boyle (Jakob) a H.Walker (Kerretta). Deska se chystá na podzim tohoto roku a slzu do oka by měla vehnat všem, kteří rádi zasněné plochy a tajuplně znějící soundtracky. (bandcamp)

napsat komentář

Emoreport z Boudy - Magick Musick 2012
Udělej si sám aneb vše o festivalu Magick Musick 2012, který sepsal organizátor Berry s průvodní větou: "vlastně mám štěstí, protože nejhorší je dělat věci, co nedávají smysl."Čtěte a bavte se. 

napsat komentář     v historii článků: 1

Malevolence mají nový web
MALEVOLENCE ještě před vydáním desky spustili nový web, na kterém naleznete kompletní informace za posledních 18 let existence kapely. Web vznikal od roku 2005 u grafiků z KKStructures, postavilo pak studio Krakaos, které navrhovalo stránky třeba pro Opeth nebo Gojiru.MALEVOLENCE: Music From The Terrestrial Sphere Inspired By The Controversial Structures Of Repulsive Biofeedback.

napsat komentář     v historii článků: 3

Library Of Hellfire Gods - nový vinylový label
Byl spuštěn nový vinylový label Library Of Hellfire Gods Productions, zaměřený na black, pagan-black, thrash a starý klasický death metal. Na tomto labelu budou realizovány jen vinyly černé barvy o počtu 150 ks. Takže, kdo zaváhá - nežere! První knihou na tomto labelu bude sedmipalcák INFERNO / KOZELJNIK.Více info na stránkách labelu.

napsat komentář     v historii článků: 1

Female Fest v Modré Vopici
Přijďte si zítra, úterý 03/07/2012, zařádit na Female Fest do Modré Vopice. Vystoupí ženské kapely různých rockových charakterů a národností! Škoda propásnout! Kapely: Boa Stillknox MatahariPetit Mort (Argentina) Start: 20:00, Modrá VopiceVstup: Zdarma!

napsat komentář

Nový Tomahawk je vržen
Na scénu se vrací další Pattonův projekt TOMAHAWK - v sestavě Duane Denison (The Jesus Lizard, Unsemble), Trevor Dunn (Fantomas, Melvins Lite), Mike Patton (Mondo Cane, Faith No More) a John Stanier (Battles, Helmet), nahráli v Easy Eye Sound Studio (Nashville) nahráli desku Oddfellows, spoluprodukoval Collin Dupuis (The Black Keys, The Nocturnals).

napsat komentář     v historii článků: 2

Murder Construct dokončili desku
MURDER CONSTRUCT dokončili práci na debutu Results (28/08, Relapse Records), v Architeuthis Sound studio (Hollywood, California) produkoval Sean Vahle, bicí pak v Trench Studios (Corona, California) John Haddad (Abysmal Dawn, Exhumed, Intronaut). Sestava: Travis Ryan (Cattle Decapitation) - vocals Leon del Muerte (Exhumed, Phobia, Impaled) - guitar and vocals Kevin Fetus (Fetus Eaters, Watch Me Burn) - guitar Danny Walker (Intronaut, Exhumed, Uphill Battle) – drumsCaleb Schneider (Badacid Tr...

napsat komentář     v historii článků: 1

Periphery II: This Time It's Personal (stream)

napsat komentář     v historii článků: 12

Noví členové u Soilwork a Periphery, Tiamat podesáté

SOILWORK už si našli náhradu za Petera Wicherse, stal se jím David Andersson, tedy spoluhráč Speeda z Night Flight Orchestra.
Taktéž PERIPHERY už mají zacelenou sestavu, k base přijmuli Adama 'Nolly' Getgooda (Red Seas Fire). Celá deska Periphery II: This Time It's Personal už je streamovaná.
Desátá deska TIAMAT The Scarred People se točila ve Woodhouse Studios (Hagen) se Siggi Bemmem, v říjnu ji vydají Napalm Records.

napsat komentář     v historii článků: 21

Monuments – Doxa

napsat komentář

Noví Lahar na OEF 2012
Na Doomentia Records brzy vyjde nová deska LAHAR, která dostala název Až přijde čas a v mnoha ohledech navazuje na předešlou Umění strachu. Jedná se o čtyřskladbové jednostrané LP se stopáží přes 19 minut a sítotiskem na straně B.Deska byla nahrána během zimy v Hellsound Studiu, obal má opět na svědomí Andrei Bouzikov a poprvé by měla být k dostání na letošním Obscene Extreme (2012). Ochutnávku v podobě skladby Mráz najdete na youtube či na bandcamp.

napsat komentář     v historii článků: 3

Archiv novinek

prosinec     listopad     říjen     září     srpen     červenec     červen     květen     duben     březen     únor     leden
2020     2019     2018     2017     2016     2015     2014     2013     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006     2005

aktuálně

diskuze