Američtí Hirax v červenci zamíří na Agressive Music Fest

Soupiska východočeského Agressive Music Festu 2015 nabývá jasných tvarů. Jak jsme předem ohlásili  příští - jubilejní pátý - ročník bude patřit k nejtvrdším v historii AMF. Tento fakt a volba vychází z podnětů našich fanoušků a z pozorování úspěchu vystoupení jednotlivých kapel na uplynulých ročnících. Prozatím zveřejněné kapely toto tvrzení jen potvrzují.

Na pomyslné "stupnici tvrdosti" začíná  line-up festivalu na pozici "thrash" a veškeré nižší hodnoty, jako heavy, hard rock , apod. jsou prozatím vynechány. V dosud zveřejněném seznamu kapel během uplynulého víkendu přibyl hlavní headliner festivalu, kterým není nikdo jiný než americká thrashmetalová legenda HIRAX. Kapela navštíví AMF v rámci svého letního evropského tour a do ČR se vrací po cca roce. Stejně jako na letos proběhlém ročníku se i na příštím AMF potkáte s kapelami z celého světa i ČR.

Kromě již zmíněných HIRAX sestava obsahuje izraelské FERIUM, italské CANCRENA, finské WHORION, již osvědčené Iry DEAD LABEL či tuzemské deathmetalové leadery HYPNOS. Dalším headlinerem jsou polští symphonic deathmetaloví DARZAMAT.

AMF je celkově připraven přivítat 24-25 kapel a tím pádem je další rozšíření soupisky ještě před námi. V běhu je již také předprodej nejlevnější edice vstupenek prostřednictvím webu www.agressivemusicfest.eu, v tuto chvíli za 400 Kč za oba festivalové dny !

Ráca / AMF

01 - Baptized By Fire
02 - Flesh and Blood
03 - Eradicate Mankind
04 - Chaos and Brutality
05 - El Rostro de la Muerte (The Face of Death)
06 - Blind Faith
07 - Horrified
08 - Battle of the North
09 - The Laws of Temptation
10 - Death Militia
11 - Broken Neck
12 - Violent Assault
13 - Cuando Cae la Oscuridad (When Darkness Falls) instrumental
14 - Satan’s Fall

Sestava:
Katon W. de Pena - Vocals
Jorge Iacobellis - Drums
Steve Harrison - Bass
Lance Harrison - Guitars
Mike Guerrero - Lead Guitars

Vydavatel: Black Devil Records

aktuálně

diskuze