Anselmo zpívá Anal Cunt, Job for a… Scorpion Child, Mutoid Man streamují a chystají se na podia, Sickening Horror natočili Overflow

PHIL H. ANSELMO & CHILD BITE - The Morbid HitsPHIL H. ANSELMO souhlasil s oslovením detroitských avant-punkerů CHILD BITE pro pořízení vokálů pro několik coverů kultovních prasáků Anal Cunt. Vzniklo 5“ EP The Morbid Hits s pěti skladbami (jmenovitě Siege, Morrissey, Chump Change, Radio Hit a Song #5), které vyšlo v limitu 500 ks. Nepotěší však asi sběratele, exkluzivně bude k dostání na Berserker Music Fest, tak alespoň zakousněte Radio Hit v jejich provedení.

 
♫ O říjnovém odchodu Jona “Charna” Rice se už psalo, ale že z JOB FOR A COWBOY odejde bubnovat k retro blackzeppeliňákům SCORPION CHILD, to bych vážně nečekal. Nevěříte? Důkaz níže. Inu, kariéra?

 
MUTOID MANMUTOID MAN se chystají na podia! Kdo jsou Mutoid Man? Připomeneme. Kapela Stephena Brodskyho (Cave In), Bena Kollera (Converge/All Pigs Must Die) a Nicka Cageao (Bröhammer). Živě zatím jen v USA, a tak alespoň připojujeme stream debutu Helium Head.
 
Overflow, nová deska progresivních Řeků SICKENING HORROR je hotova. Hledá se jen vydavatel, ukázka prý brzy!

1 - Interstellar
2 - The Winter That Never Came
3 - The Day The Worms Became Kings
4 - Fractal Maze
5 - I, Explorer In Akashic Fields
6 - Red Pill Initiation
7 - Of Lives Never Lived
8 - Vesrus Entropia
9 - May The Ground Not Receive Thee

aktuálně

diskuze