Ashes of Ares mají ukázku, Nachtmystium jdou nahrávat, Motörhead ruší festivaly, Heiden si vás vymyslí

 ASHES OF ARES ex-lidí Iced Earth/Nevermore mají k albu studiový teaser, jehož obsah byl s Jimem Morrisem pořízen ve slovutném Morrisoundu. Na cd, digipaku s bonusem a dvou 2LP verzích 6/9 vydávají Nuclear Blast Records.

Motörhead♫ Chicagská vyfetla NACHTMYSTIUM zvěčňují novou desku. A aby prý došlo k posunu, vyměnili nejen hráče (za pomoci basáka a bubeníka dělá vše sám jen Blake Judd, který během nahrávání bude od všeho, co ho v životě obklopuje, úplně odisolován), ale i studio a zvukaře.

Heiden - A kdybys už nebyla, vymyslím si tě♫ Pevné zdraví budeme přát Lemmymu, neb kvůli němu MOTÖRHEAD zrušili všechny letní festivaly. Očekávejte alespoň novou desku!

Brněnští HEIDEN letos překročili hranici 10 let fungování na scéně a jejich čtvrté album nabývá obrysů. Od ceněné desky Dolores uběhly dva roky a HEIDEN se brzy zavřou do studia Shaark nahrát album A kdybys už nebyla, vymyslím si tě. Od 29. července v různých fázích budou pokračovat až do podzimu, kdy by desku měla vyjít. Obal vytvořil Luďek Řezáč.

aktuálně

diskuze