Behemoth chystají speciální turné, hrací karty Anthrax, drogy okolo The Wildabouts, dokument Breaking Band

♫ Od ledna bude možné ve vybraných obchodech ve Státech zakoupit hrací karty ANTHRAX tematicky laděné do nové desky For All Kings.
 
BEHEMOTH na příští rok chystají velkolepé evropské turné, na kterém přehrají celou desku The Satanist a zároveň pod titulem The Congregation - A Symbiosis Of Behemoth And Toxic Vision představí fotky, videa, obrazy, pódiové dekorace a další proprietky, které za dobu své spolupráce s Toxic Vision udělali a nashromáždili.
 
♫ O THE WILDABOUTS je po smrti Scotta Weilanda zájem zejména ze stran detektivů protinarkotického - při prohlídce autobusu narazili na malé množství kokainu ukrytého jednak ve Scottově spací kabině a druhak ke věcech basáka Tommyho Blacka (47), dále prášky na uklidnění, na spaní a další pochutiny. Zda-li ale skutečnou příčinou skonu byly drogy odhalí až výsledky pitvy, které prý budou za cca 4-8 týdnů.
 
AXS TV nasadila do primetimu nový hudební seriál Breaking Band. Bude se jednat o cca 30minutové díly režírované dokumentárním stylem, v hlavní roli se představí zpěvák Royal Machines Donovan Leitch a hostovat jakožto "mentoři" bude celá řada známých jmen, např. Mark McGrath (Sugar Ray), Belinda Carlisle (The Go-Go's), Robin Zander (Cheap Trick), Moby, Dave Navarro (Jane's Addiction) nebo všudybyl Sebastian Bach (Skid Row).

aktuálně

diskuze