Behexen představují nové album hudební ochutnávkou, Panychida se hlásí o slovo, vychází deska Germ a split Aeon Winds s Concubia Note

Plzeňská pagan blackmetalová PANYCHIDA vypustila informace o svém nadcházejícím albu Haereticalia – The Night Battles. Počin vydají Cursed Records 25. května a dvě hudební ukázky Josafat (The Gathering) a The Livonian Werewolf si můžete pustit na bandcampu, na tomto odkazu si můžete probléhnout obal.

 
Australský post/atmospheric blackmetalový projekt GERM se rovněž konečně dočká nového materiálu. Deska nazvaná Escape vyjde pod Prophecy Productions 29. dubna.
 
Slovensko se také hlásí o slovo. Atmosferičtí blackmetalisté AEON WINDS vydali společné split album s pagan/blackmetalisty CONCUBIA NOCTE na labelu Eastside Records a švýcarském Asgard Hass Productions. O digitální formu se postarali Tryzna Production.
 
Finská blackmetalová stálice BEHEXEN si dává s vydáním nové desky na čas, avšak datum vypuštění temnoty do světa se neúprosně blíží. 27. května label Debemur Morti Productons vypustí ven nové, očekávané album The Poisonous Path, které představují první hudební ochutnávkou v podobě skladby Chalice of the Abyssal Water. Již nyní fanoušci můžou materiál zakoupit v předprodeji jako CD a LP

01. The Poisonous Path
02. The Wand of Shadows
03. Cave of the Dark Dreams
04. A Sword of Promethean Fire
05. Umbra Luciferi
06. Tyrant of Luminous Darkness
07. Chalice of the Abyssal Water
08. Pentagram of the Black Earth
09. Gallows of Inversion
10. Rakkaudesta Saatanaan

Vydavatel: Debemur Morti Productions

aktuálně

diskuze