BigBoss unplugged a s filmovým dokumentem

BigBossFrontman Root Jiří BIGBOSS Valter připravil dva speciální, a pro letošní rok neopakovatelné bezproudové koncerty. Na obou představí akustickou část své aktuální desky Sbírka Černých Růží. Zazní i starší skladby ze sólovek, ale i od Root v náležitě upraveném aranžmá, které na běžných koncertech BigBosse nedostávají prostor.

Speciálním hostem večera bude kometa posledních let Postcards From Arkham, kteří taktéž vystoupí bez proudu. První vystoupení proběhne v pátek 12. ledna v brněnském Kabinetu Múz (omezená kapacita, předprodej Lumbers Music a Facebook BigBossBand) a druhý den se sestava představí v karvinském HardCafe.

Jedinečnost brněnského večera navíc podtrhne premiéra filmového životopisného dokumentu o BigBossovi s názvem Vzpomínky na hovno, kde Velký Mág odhaluje svoji životní pouť a velice otevřeně se probírá vlastním životem. Za dokumentem stojí letitý přítel a kapelník BigBossBandu Paramba.

Na tyto dva jedinečné večery naváže BigBoss během ledna a února koncerty na podporu aktuální desky (19.1. Třebíč, 20.1. Pardubice, 27.1. Trenčín, 16.2. Praha, 17.2 Kutná Hora, 23.2. Brumov a 24.2. Brno).

www.facebook.com/BigBosssBand

Kompletní PR

aktuálně

diskuze