Brutal Assault potvrzuje Terrorizer, Red Fang a Ringworm

TERRORIZERÚnorové pondělí otevíráme velkým kalibrem v podobě kalifornské ikony TERRORIZER! Nesmrtelný pojem grindcore/deathmetalové scény se opětovně hlásí o slovo a po vydání alba Hordes of Zombies se chystá dobýt přední evropské festivaly. Kapela, která je od konce osmdesátých let neutuchajícím zdrojem inspirace pro řadu extrémních formací, se na BA představí v sestavě Lee Harrison (kytara), Sam Molina (vokál, basa) a Pete Sandoval (bicí).

Oregonští RED FANG jsou často nazýváni jako divočejší a neurvalejší odnož stylově spřízněných krajanů BARONESS. Svůj dřevorubecký stoner rock servírují bez jakýchkoliv zbytečných kudrlinek a prostojů, vždy jdou na věc zpříma. Důkaz naleznete např. na skvělé poslední desce Whales and Leeches.

Třetí novou kapelou jsou pro dnešek Američané RINGWORM. Hardcorová formace, jejíž počátky šahají na začátek devadesátých let, chytila v posledních letech druhý dech, čehož si všimlo i vydavatelství Relapse Rec., pod jehož křídly vyšlo i aktuální EP s názvem Bleed.

01. Intro
02. Hordes Of Zombies
03. Ignorance And Apathy
04. Subterfuge
05. Evolving Era
06. Radiation Syndrome
07. Flesh To Dust
08. Generation Chaos
09. Broken Mirrors
10. Prospect Of Oblivion
11. Malevolent Ghosts
12. Forward To Annihilation
13. State Of Mind
14. A Dying Breed

Sestava:
Wolf (a.k.a. Anthony Rezhawk) - Vocals
Katina Culture - Guitar
David Vincent - Bass
Commando (a.k.a. Pete Sandoval) - Drums

Vydavatel: Season of Mist Records

aktuálně

diskuze