Burza CD.Cz - staré časy ožívají

BurzaCDNová webová služba zdarma BurzaCD je určena pro fanoušky hudby a sběratele originálních nosičů napříč jejími žánry. Tento virtuální „park“ navazuje na dlouholetou tradici burz v Československu z dob, kdy byl veřejný zájem o hudbu ilegální. Dnes, v době kdy je opět problém doplnit svou sbírku o starší, nebo nekomerční titul zveme do našeho „parku“ BurzaCD stejně „postižené“.

BurzaCDPrincip je velmi jednoduchý. Jste jedním z těch co vlastní rozsáhlou sbírku originálních nosičů LP, MC, CD, DVD a přejete si tuto oživit uvolněním některých titulů prodejem nebo výměnou za jiné? Navštivte náš web burzacd.cz , zdarma se zalogujte a vytvořte svůj profil sběratele kam zveřejníte tituly které jste vybral k uvolnění ze své sbírky. Tímto se budete zbavovat titulů, které už neposloucháte výměnou za novou hudbu a jinému sběrateli pomůžete tento titul sehnat.

Služba BurzaCD slouží výhradně pro nekomerční potřeby sběratelů a není určena pro profesionální prodejce. BurzaCD je zdarma a neplatíte žádné poplatky z vašich transakcí jako na různých aukčních portálech. BurzaCD je kontaktní web a umožní vám najít titul který chybí ve vaší sbírce a sběratele, který ho pro vás po vzájemné dohodě ze své sbírky uvolní.

Garantem a tvůrcem služby BurzaCD je hudebník Otto Kokštejn a Vlasta Henych

aktuálně

diskuze