Candlemass v onlinovce, Crematory hrozí rozpadem, smlouva pro Them

ThemCANDLEMASS jsu zpátky na scéně, byť poněkud netradičně - jejich hudbu si nyní můžete vychutnat v onlinové hře House Of Doom.
 
♫ Německo-američtí THEM mají smloíuvu se Steamhammer/SPV, sestavu tvoří zpěvák KK Fossor (ex-Coldsteel), kytaristé Markus Ullrich (Lanfear) a Markus Johansson (Sylencer, 4arm), basák Mike LePond (Symphony X, Ross The Boss), bubeník Angel Cotte (Demolition Hammer), a klávesák Richie Seibel (Lanfear, Ivanhoe). Druhá deska ponese název Manor Of The Se7en Gables.
 
CREMATORY na Facebooku brečí nad špatným prodejem vstupenek na turné k nové desce Oblivion (13/04/18), které startuje na konci příštího měsíce. Pokud se to prý nezlepší, turné stornují a kapela jako taková skončí, jelikož se jí neprodávají ani CD nebo vinyly (ach ty zatracený downloady).


Přispěj do diskuze

Crematory mám veľmi rád, ale pán kapelník to s tým vyhlásením na facebooku neskutočne posral. Jediné čo si vyslúžil, sú len samé posmešky na jeho adresu a na adresu jeho kapely a videoklip k novej skladbe len zatĺkol ten povestný kliniec do rakvy. Až mi je ich ľúto :(

Crematory made my day :D

aktuálně

diskuze