Čeští Inferno dokončili nahrávání ve Švédsku

Česká blackmetalová kapela Inferno dokončila první část nahrávání nového alba Omniabsence Filled by His Greatness ve švédském studiu Necromorbus.

"První fáze nahrávání je za námi. Bicí party a rytmické kytary jsou nahrány a nyní se můžeme soustředit na druhou fázi tvorby, která vyvrcholí v červnu tohoto roku ve stejném studiu - tedy v Necromorbus Studio ve Stockholmu opět pod dohledem producenta Tore Stjerny. Dosavadní práce proběhly bez problémů a s výsledkem jsme nadmíru spokojeni. Profesionální zázemí, vybavení a přístup dělá z dosavadního záznamu nadstandardní záležitost se zabijáckým soundem. Do dokončení nahrávky zbývá ještě hodně času, ale už teď můžeme říct, že nová deska Omniabsence Filled by His Greatness bude významným milníkem v naší tvorbě."

Jen pro doplnění, o obal desky se postaral člověk z Fenomeno Design, který má za sebou spolupráci například s Blut Aus Nord, Glorior Belli nebo Kill. Album vyjde v druhé polovině letošního roku u polského labelu Agonia Records (Ephel Duath, Aosoth, Forgotten Tomb...).


Přispěj do diskuze

zobrazit vše

Bubu emo. To leakni, ne...nebud mekkota. Takhle ma Agonia napsany nadchazejici tituly na listu... Tak mozna, ze se to vydani povede jeste tenhle rok.
TBA Root Anniversary TBA
TBA Inferno TBA
TBA Ephel Duath TBA
TBA Temple of Baal TBA
TBA Code TBA

www.youtube.com/watch?v=HzJRg5_0Xm8 Ještě jeden nový song live. The firstborn from murk. Otvírák desky.

Jo, zábava byla správná, faktor pařby 5.

korektní akce?

Na Hell Fast Attacku v Brně.

jsi upadnul nejakymu clenovi IW na ztoporeny pero pri ritualu nebo co? :) kde byli?

Z Infernal War mám mimochodem teď po víkendu na holeni asi deseticentimetrového modráka :-D

tak určitě

aktuálně

diskuze