Charitativní singl Tankiana, Ihsahna a Townsenda, Dream Theater a Gigan točí, Metallica balamutí, Black Sabbath s další skladbou

singl We Are♫ Vancouverský label Revolution Harmony, patřící britskému hudebnímu učiteli/novináři Rayi Holroydu, na 18. července připravil singl We Are, na kterém se hlasově sešli Serj Tankian a Ihsahn, Devin Townsend naopak pořídil kytarová sóla. Výtěžek půjde na charitu. Zajímá-li vás víc, šups na RevolutionHarmony.org.

♫ Ve studiu se momentálně nacházejí DREAM THEATER, takže jsme zvědavi, jak se na jeho vzniku podepíše přítomnost Mikea Manginiho, který předchozí album pouze nahrál. John Petrucci ale chválí a chválí… Vydávat budou klasicky Roadrunner Records.

Gigan♫ Taktéž námi oblíbení psychoteroristé GIGAN vlítli do studia zvěčnit nové album Multi-Dimensional Fractal Sorcery And Super-Science. Label se nemění, Willowtip Records. 

♫ Včera jsme psali, že Ulrich hlásí, jak METALLICA nevydá album před rokem 2015, ale záhy na to se v jiném rozhovoru Robert Trujillo vyjádřil: „Děláme na nových skladbách, ale už teď cítím, že děláme na něčem zvláštním. Bude to skvělé album.“ Do toho kapela připravuje 3D film/koncert, takže se informační tlačenka od nynějška začne stupňovat? 

♫ Další song z nové desky, který BLACK SABBATH včera zahráli v Melbourne je Methademic.


Přispěj do diskuze

Ozzy je vážně katastrofální a to se zdálo že v poslední době mu to zpívalo lépe než před pár lety ...

Na bicí živě nehraje Brad Wilk, ale Tommy Clufetos: en.wikipedia.org/wiki/Tommy_Clufetos

ne,že bych čekal od ozzyho nějakej extra výkon,ale takhle začínám bejt rád,že už jsem odpískal návštěvu sportovní haly .)

tak :D

to, že Mettla dělá na novým albu, ale zároveň ho nevydá před 2015 se přece nevylučuje, ne? s tím jejich tempem ;)

aktuálně

diskuze