Desky na letošek oznamují Deftones, Death Angel, Crowbar, Philip Anselmo označen za rasistu

Death AngelCrowbarNa 08/04 oznámili vydání nové desky DEFTONES, pracovní název zní Gore a vyjde u Warner Bros. Records.
 
DEATH ANGEL právě dokončili mastering nové desky, stejně jako předchozí The Dream Calls For Blood, i zde v AudioHammer studios (Sanford, Florida) produkoval Jason Suecof. Na pulty v dubnu dodají Nuclear Blast.
 
17/02 se do OCD Recording And Production (Metairie, Louisiana) vydají CROWBAR, aby tam pod dohledem zvukového inženýra Duane Simoneauxe začali točit následovníka Symmetry In Black. Výsledek uslyšíme v létě.
 
Philip Anselmo si zadělal na problém - minulý pátek 22/01 proběhl každoroční Dimebash koncert v Lucky Strike Live (Hollywood), který Anselmo zakončil zvednutou pravicí a slovy "white power". Vše vysvětluje tím, že se pilo bílé víno a byl velmi slušně nacucanej.


Přispěj do diskuze

zobrazit vše

https://youtu.be/cxQk3DC3gL0

   anonymous: Střap: jo, máš pravdu. Jak tu kauzu sleduju, tak to potvrzuje i Rita řečená paní Dimebagová i bejvalej bubeník Machine Head, že si Flynn jen přihřál polívčičku. On si asi rád hraje na morální autoritu.
btw. tvrdit že kvůli tomu nebudu nikdy hrát Panteru je neadekvátní reakce, ale tak brutusáček tu taky tvrdil, že Panteru vyřazuje z přehráváče :)
  
Jasně jenže Brutusáček je místní Kryrskej folklor :D Při první příežitosti ho donutím vyposlechnout A New Level :D Hele Anselmo udělal píčovinu, ale teda mezi náma on je dělá furt v podobně velký kapele jako byla Pantera težko najdeš většího bordeláře a vožungra, co stačil vstát z mrtvejch. Prostě Phill.....na druhou stranu je to srdcař jako kráva. A udělal spousta dobrejch věcí. Že se zmrdal jako jelito a udělal kardinální píčovinu je pravda. Že je některý hip hopový kapely se s tím nekrájej vůbec je pravda taky....Já jen nakolik je jeho některý reakce na reverse racism nejsou úplně adekvátní. Na druhou stranu on řekne slovo negr a pak si poslechneš některý gangsta hip hopy a jsou to texty plný negrů...asi tak no. Nakonec ty jejich songy taky nejsou kolikrát vůbec špatný.

No a Flynn? Hele našel zase příležitost jak ukázat jakej je klaďák. Prostě mě z toho videa bylo na blití snad ještě víc než ze strašně nekorektního Anselma. Nějak toho Flynna občas přes dvacet let sleduju...a člověče fakt ho nekoušu. Prostě pozér, kterýmu nevěřím, ani slovo.

Asi založím Anselmovi fanklub, já mu ty výstřelky žeru...

Střap: jo, máš pravdu. Jak tu kauzu sleduju, tak to potvrzuje i Rita řečená paní Dimebagová i bejvalej bubeník Machine Head, že si Flynn jen přihřál polívčičku. On si asi rád hraje na morální autoritu. Ale to nic nemění na tom, že se to nějak moc stáčí na Flynna, přeci jen, stejně jako on to může komentovat kdokoliv jakkoliv, jádro zakopanýho pudla je ale trochu jinde (Anselmova white power hajlovačka).
btw. tvrdit že kvůli tomu nebudu nikdy hrát Panteru je neadekvátní reakce, ale tak brutusáček tu taky tvrdil, že Panteru vyřazuje z přehráváče :) to je každýho věc, akorát chudák Dime se asi v hrobě obrací...

   anonymous: Nemyslim si, pokud je pravda to, co tvrdí Flynn, že něco takovýho prohlašoval z pódia víckrát už za časů Pantery, což ten záznam z Montrealu potvrzuje. A pokud je pravda to, že řekl Flynnovi v zákulisí, že nesnáší to "negerský" období Machine Head. Pak ten chlast není omluvou, ale spíš usvědčovadlem a katalyzátorem.  
Flynn je pijavice. Vždycky byl a vždycky bude. Mimochodem taky řekl, že nikdy už nezahraje song od Pantery. Což taky něco vyzařuje vůči památce Dimabage Darrella. Navíc zrovna on by byl bez Dimbagova stylu naprosto v prdeli, že se Flynn svýho času choval jako bílej Snoop Dogg je prostě pravda. Za to si z něj dělal veřejně prdel i Kerry King. Že nikdy neřekl slovo negr tomu nevěřím, ani omylem. Na netu koluje fotka Flynna vedle hajlujících členů Slayer a Exodus. Flynn je prostě pořád stejně velkej chudák zase šplhá po něčích zádech nahoru a dělá to znova a vždycky dělal. On se chůdak rozbrečel, když mu Anselmo řekl, že se chová jako negr? On z toho měl trauma a strach? No to mě poser v době vydaní "Burn my eyes" byl Flynn největší gangster na světě a nejdrsnější člověk celý hudební scény. A dneska má trauma z toho, že mu řekl Anselmo, že je negr? :D Jasně.

Moje poslední poznámka k tomuhle, dneska jsem to Robbovi pod video napsal. Robb v podstatě vytváří hate paradox - nesnáší někoho, kdo nesnáší někoho atd. Tím se vytvoří nekonečnej kruh nenávisti, takže v podstatě on ze sebe nedělá bílýho koně, ale spíš naopak. Ale tak to jen tak na zamyšlenou :).

Osobně souhlasim s tím, že politika do muziky nepatří. Je mi celkem buřt co si myslí hráči, pokud to nedávají veřejně najevo. Koneckonců, měli bychom respektovat právo na svobodný názor, ať už je jakejkoliv. A pokud nám přijde stupidní, dejme to dotyčnému patřičně znát. Tohle je silná káva, očividně to kluk v sobě má, ale tak Jižan no :p

   LooMis: Chlast neomlouvá, ano, zaznít to nemělo, ale omluva přijata a tím by to mělo hasnout.  
Nemyslim si, pokud je pravda to, co tvrdí Flynn, že něco takovýho prohlašoval z pódia víckrát už za časů Pantery, což ten záznam z Montrealu potvrzuje. A pokud je pravda to, že řekl Flynnovi v zákulisí, že nesnáší to "negerský" období Machine Head. Pak ten chlast není omluvou, ale spíš usvědčovadlem a katalyzátorem. Anselmo si to prostě asi evidentně dlouhodobě myslí a když se párkrát ožere tak to prostě dá sem tam veřejně najevo. Za pár let to udělá znovu a zase se omluví, bude to stačit? Co je pak taková omluva, má to vůbec nějakou váhu? Podle mě je ten shitstorm namístě...

taky jsem nečekal, co se kolem toho rozpoutá, bohužel dost to přiživujou sociální média (tradičně), kde si každej teď bude chtít na úkor Anselma dokázat, jakej on je zrovna báječná a úžasná persóna (viz Rob Flynn), namísto toho, aby se podívali na okolnosti (že byl jak žok je slabý slovo). Chlast neomlouvá, ano, zaznít to nemělo, ale omluva přijata a tím by to mělo hasnout. Každopádně si to asi bude ale vyžírat dost dlouho a bohužel to taky znamená, že se asi dostane do hledáčku všech možných škodílků, co mu budou za cokoliv okopávat kotníky - poukazuje se třeba zase už na Montreal 1995 (tedy s Panterou) (https://www.youtube.com/watch?v=cxQk3DC3gL0) kde se navážel do rapu ("rap music advocates the killing of white people." je jedna z vět, co zazněla). A také následovala omluva.

aktuálně

diskuze