Dimmu Borgir odpadají z Brutal Assaultu 2019, přicházejí Emperor

Bohužel ani Brutal Assault se neobejde bez změn a nepříjemných ztrát. Kvůli organizačním důvodům je kapela DIMMU BORGIR nucená zrušit účast na Brutal Assault 2019, nicméně jednáme o jejich vystoupení pro následující rok.

Svojí mši plnou temných žalmů nám předvedou polští kazatelé BATUSHKA, kteří se těší stále většímu zájmu a popularitě, nejen v blackmetalovém poli. Pomyslným Vánočním dárkem budiž jméno, jež netřeba představovat. Císaře temného kovu, norské EMPEROR! V čele s hudebním vizionářem Ihsahnem se můžeme těšit na jednu z největší legend extrémního metalu, která nám zanechala takové poklady, jako Inno a Satana, Into the Infinity of Thoughts, Towards The Pantheon a další!

Nynější soupiska kapel zní: ABORTED, AFTER THE BURIAL, ALIEN WEAPONRY, AGNOSTIC FRONT, ANNAL NATHRAKH, ANATHEMA, ANNOTATIONS OF AN AUTOPSY, ANTAEUS, ANTHRAX, BATUSHKA, CARCASS, CARPENTER BRUT, COUNTING HOURS, CRYSTAL LAKE, CULT OF LUNA, CYTOTOXIN, DEICIDE, DAUGHTERS, DESTRUCTION, DIABLO SWING ORCHESTRA, EKTOMORF, ELECTRIC WIZARD, EMPEROR, GET THE SHOT, GODFLESH, GUTALAX, HEILUNG, HIGHER POWER, HYPOCRISY, IMMOLATION, IRON REAGAN, JINJER, JUNGLE ROT, KRISIUN, LIONHEART, MANES, MESHUGGAH, METAL CHURCH, MGŁA, MIDNIGHT, MYRKUR, NAPALM DEATH, NECROS CHRISTOS, OF MICE & MEN, OCEANS OF SLUMBER, PERFECITIZEN, PRONG, RAISED FIST, ROTTING CHRIST, SACRED REICH, SAOR, SHAPE OF DESPAIR, SLÆGT ,TAAKE, TANKARD, TAPHOS, TESTAMENT, THE OBSESSED, THE OCEAN, THY ART IS MURDER, TOSKA, UNFATHOMABLE RUINATION, VARGRAV, VENOM PRISON, VUUR, WINDHAND, WOLFBRIGADE a WOE UNTO ME.


Přispěj do diskuze

no jestli Emperor nezahrají Equilibrium, který je z těch 4 desek asi nejmíň oblíbený, tak můžou rovnou začít jezdit best of tour a vykašlat se na nějaký předstírání integrity..

A popravdě, zatím jsem nikde neviděl potvrzené, že budou hrát Equilibrium.

Hej, těžko říct, co dají na Brutale. Equilibrium by dávalo smysl, žejo, ale třeba na Beyond the Gates a dalších místech mají hrát zase celé Anthems.

Do háje, byl jsem rozhodnutej, že nejedu, ale teď jsem na vážkách... Přehrajou celé IX Equilibrium?

aktuálně

diskuze