Dvě nová vydání a únorové noviny Slovak Metal Army

NOVINY SLOVAK METAL ARMY
Februárové vydanie NOVÍN SLOVAK METAL ARMY je práve distribuované na odberné miesta. Na 16tich veľkoformátových stranách sú vytlačené recenzie, pozvánky na koncerty a rozhovory napríklad s Arawn, Ceremony Of Silence, Hypnos či Bonded /DE/. K dispozícii na odberných miestach alebo spolupracujúcich e-shopoch budú od 10 Februára. Noviny sú pre každého ZDARMA. Záujemci o informácie môžu kontaktovať redakciu na: noviny@slovakmetalarmy.sk

NOCTURNAL OBEISANCE facebook.com/nocturnal.obeisance.oficial
Práve vyšiel debutový album blackmetalovej kapely zo Zlína NOCTURNAL OBEISANCE s názvom Temný rutuál hněvu. Dostupný je vo forme fyzického CD a v tejto chvíli putuje aj do celosvetovej digitálnej distribúcie. Vypočuť si ho ale každý môže na Bandcamp profile Slovak Metal Army.

 Bandcamp s celým albumom: https://nocturnalobeisance-sma.bandcamp.com/album/temn-ritu-l-hn-vu

GLOOM facebook.com/gloomslovakia

Do histórie gotickej metalovej kapely GLOOM sa vryje ďalší dôležitý symbol. Tretí album s názvom Awaken je nahratý a pripravený na vydanie pod Slovak Metal Army. Úvodným singlom je Everything Ends vo forme lyric videa. Oficiálne vydanie albumu pripadlo na dátum 8. Apríla 2020 a jeho krst prebehne s podporou kapiel Alter Ego a Temple v domácom Prešovskom klube Stromoradie 28. Marca 2020.

Udalosť na Krst : https://www.facebook.com/events/508788113356929/

aktuálně

diskuze