Ephel Duath a Nine Inch Nails nejen o nových albech.. NIN singl

Nine Inch Nails - Trent ReznorEPHEL DUATH se v červenci vrátí do studia Mana na Floridě, kde s Erikem Rutanem dokončí nahrávání a finální mix nové desky. Masterovat bude Alan Douches ve West West Side studiu v New Yorku, album by mělo vyjít na podzim u Agonia Records. Stylově se bude prý jednat o mix death metalu, jazzu a post-rocku.

NINE INCH NAILS po koncertní pauze vyráží v červenci na tour po USA a Kanadě spolu s Godspeed You! Black Emperor a Explosions in the Sky. Nové album se bude jmenovat Hesitation Marks a vyjde 3. září. Z něj Reznor nabízí ochutnávku v podobě skladby Came Back Hunted.


Přispěj do diskuze

song zadna slava, takovej az dubovej popik

song dobrej, připomíná mi with teeth

Pravda, že ti noví NIN žádná extra sláva, ale kdyby si i do Evropy přivezli stejnej support, tak bych se nezlobil a na koncert zašel rád :) Hlavně chci vidět konečně ty NIN, když jsem je vždycky projebal a GY!BE by byli fajn suport.
No a co se Ephel Duath týče, tak doufám v něco lepšího, než je to poslední EPčko. I když nevím, jestli se jim podaří po proházení sestavy udělat něco podobného tomu, co předvedli na starších albech.

   AddSatan: super timing teda (čas přidání)... to je schválně nebo náhoda ? :)
Ephelové taky moc nečekám po posledním EP, ale třeba překvapí...
  
nahoda. ED muzou uz jedine prekvapit

super timing teda (čas přidání)... to je schválně nebo náhoda ? :)... a vůbec dneska "ývl" datum hehe...

NIN teda nic moc... neříkající..., Ephelové taky moc nečekám po posledním EP, ale třeba překvapí...

aktuálně

diskuze