Filmově-hudební zprávy: cover Stone Sour pro horor, na cestě s Funeral For A Friend a Luke Perry v The Beat Beneath My Feet

♫ A je tu další kapela, která si nechala natočit svůj denní program na turné: FUNERAL FOR A FRIEND - Ghosts Of The Road.

♫ Bývalá hvězda seriálu Beverly Hills 90210 Luke Perry si zahrál hlavní roli v britském nezávislém snímku The Beat Beneath My Feet. Film má být částečně komedie, částečně drama o vysloužilém rockerovi jménem Max Stone, který se přestěhoval do Británie, kde v osamění skrývá svá tajemství. Perry sám se nechal slyšet, že částečně se pro roli nechal inspirovat životními peripetiemi Davea Mustaina (od problémů s alkoholem, přes vyhození z kapely, zdravotní problémy až po příklon k víře). Režii měl John Williams, premiéra proběhne v UK 12/05.

STONE SOUR natočili loni v březnu v prostorách Room 237 (Burbank, California) živé video ke skladbě The Dark (cover slovutných Metal Church ze stejnojmenné desky (1986)). Skladba se objeví na soudtracku k filmu Fear Clinic, ve kterém si zahrál právě Corey Taylor a společně jej režíroval s Robem Hallem. Film vyjde 10/02 na Blu-ray a DVD (Anchor Bay Entertainment) a dále se zde objeví např. Robert “Freddy Krueger” Englund, Fiona Dourif, Angelina Armani nebo Thomas Dekker.

01. Red City
02. Black John
03. Sadist
04. Peckinpah
05. Stalemate
06. Gravesend
07. '82
08. The Uncanny Valley
09. Blue Smoke
10. Do Me A Favor
11. The Conflagration
12. The House Of Gold & Bones

Sestava:
Corey Taylor – lead vocals, additional guitar
Jim Root – lead guitar
Josh Rand – rhythm guitar
Roy Mayorga – drums, percussion
Rachel Bolan - bass (SKID ROW)

Vydavatel: Roadrunner Records

aktuálně

diskuze