Forgotten Silence na třikrát oživují Kras

Poslední album FORGOTTEN SILENCE KRAS z roku 2018 zazní neočekávaně naživo. Speciální tři koncerty, speciální sestava, speciální playlist. Album KRAS nemělo být původně nikdy ke slyšení na koncertním podiu - a to hlavně kvůli vytíženosti zúčastněných aktérů.

Koncerty nakonec odehrány budou - a to v sestavě: Čepa-drs, Krusty-bass, Marty-key, Biggles-voc, gtr (FS 1999-2006, jinak Animé, TomášKlus...), Fritsche-gtr (FS 2016-?, jinak Kandar, Somnus Aeternus...) a Andrea-voc (FS 2018-?, ex-Memoria...)

Ve třech klubech se představí tři různí speciální hosté. V Plzni bude mít koncertní premiéru progový projekt Martina Schustera (ex-Mindwork) s názvem FACE THE DAY. Nové album Stuck In The Present nedávno vyšlo i jako LP. V Šumperku oslaví 20 let od vydání debutního dema klasici postrockové scény DYING PASSION, kteří si připravili jedinečný vzpomínkový set, okořeněný účastí prapůvodních členů. V Brně budou jako první hrát alternativní a tentokrát výjimečně unplugged THE MUXX, kteří jsou už téměř inventářem brněnských klubových akcí a jejichž historie si tyká se čtvrtstoletím.

PR: Plzeň - Šumperk - Brno


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze