God Is An Astronaut, Enthroned a Texas In July na BA 2014

God Is An AstronautIrští GOD IS AN ASTRONAUT jsou již přes deset let nepřehlédnutelnou kometou na instrumentální post-rockové scéně. Mají za sebou již sedm vydaných alb a velmi potěšující zprávou je, že ani na tom posledním, nazvaném Origin, neztrácejí nic ze své invence a fanouškům opět nabízejí epické hudební skvosty. Na BA se kapela představí ve své premiéře.

Léty prověřenou známkou kvality je blackmetalová formace ENTHRONED. Nestoři belgické metalové scény působí na černé scéně již přes dvacet let a nikdo jim nemůže odpárat nálepku průkopníků blackmetalu v regionu Beneluxu. S novým kytaristou a čerstvým materiálem z připravované desky se ENTHRONED představí také josefovskému publiku.

Třetí kapelou jsou pro dnešek stále ještě mladí američtí metalcoristé TEXAS IN JULY, kteří vloni zaznamenali citelnou ztrátu v podobě změny vokalisty, ale vzhledem k ohlasům na jejich poslední koncerty jim to na jejich typickém živelném projevu pranic neubralo. TEXAS IN JULY jsou na vzestupu a potvrdit to budou chtít v létě v Pevnosti.

aktuálně

diskuze