Hacktivist - Buszy (video)

Režie: Josh Gurner


Přispěj do diskuze

   anonymous: Nevím, mně to přijde stejný jako to, co hráli na BA. Takže Hacktivist v pohodě a Anthrax blbý? Bizzi, začínám se o tebe bát ;-)  
:D z festakovyho poslechu si toho urcite pamatujes tolik, abys tu mohl, jako ja, kdyz jejich nahravky znam, srovnavat, vid? vztazeno na tebe, predstav si, ze by Crowbar vydali singl a resil bys nejaky rozdil oproti minuly nahravce. nevynasim tady zadny dobry ani spatny, jen muj postreh vuci minuly tvorbe (ale jinak jo, docela dobry :D). jinak neboj, nebudu se tim anthraxem ani natirat, ani ho vdechovat :)

Nevím, mně to přijde stejný jako to, co hráli na BA. Takže Hacktivist v pohodě a Anthrax blbý? Bizzi, začínám se o tebe bát ;-)

   anonymous: Z tohodle soudku mi přijdou lepší než Hacktivist tihleti DVSR (https://www.youtube.com/watch?v=olejFEcWZQc). Pro těch několiv povedených rytmů a aranží je to dobré třeba jako poslech do auta. Byť to samozřejmě taky nejsou žádní zázraci a je to už hodně provařený čajíček co hrajou.  
tak tak, klasika normos "kinder" djentik ;) ale neni to zly, poslech do auta, jak pises, urco supr, sjel jsem hned dva dalsi klipy, co tam maj. uz jsem to slysel kdysi, ale opustil. v ty veci, cos sem linkoval, se mi ten rap libi nejvic
dle me tahle vec Hactivist je od toho, co delali, posun, je to vyhranenejsi, ma to "nazor"

Z tohodle soudku mi přijdou lepší než Hacktivist tihleti DVSR (https://www.youtube.com/watch?v=olejFEcWZQc). Pro těch několiv povedených rytmů a aranží je to dobré třeba jako poslech do auta. Byť to samozřejmě taky nejsou žádní zázraci a je to už hodně provařený čajíček co hrajou.

sebranka radsi mlci:) jako nic proti, tvrdsi, rozbitejsi numetal, ale pro asi taky nic

   bizzaro: proste kinder djentík jak treba The Korea, ale tohle je velkej posun  
Nějakej posun tam nevidim. Muzika z roku 2009 s rádoby raperem. Pro příznivce "klasickýho" djentu to může bejt ještě zajímavý, pokud toho neslyšeli tunu a nejsou otrávený jako já :)

z tyhle kapely jsem mel vzdycky docela prdel, co se tyce muziky, proste kinder djentík jak treba The Korea, ale tohle je velkej posun, docela jakoze jo. a zajimalo by me, co na ten zpev rika mistni "rap/h-h" sebranka

aktuálně

diskuze