Infa k novým deskám Darkane, Soulfly, Tarji a Avulsed

Darkane♫ Šestou desku The Sinister Supremacy konečně vyplivnou i DARKANE. Stane se 28. června v Evropě (Massacre Records), 2. července v Americe (Prosthetic Records) a 19. června v Japonsku (Trooper Entertainment). Jó, takhle to mít naše kapely porychtovaný… Na desce zpívá navrátivší se Lawrence Mackrory, který nazpíval třeba poslední Scarve.
 
 SOULFLY přešli pod Nuclear Blast a ještě tento měsíc zalezou do studia nahrávat. Dohlížet bude Terry Date (Pantera, Deftones, Soundgarden). Bubny nahraje Maxův syn Zyon!
 
Tarja♫ I Tarja Turunen už skoro má nové - bacha, po všech těch koledách apod. zas rockové - album. Colours in the Dark bude na pultech 23. srpna. V Texasu míchal a masteroval Tim Palmer (Pearl Jam, U2), obal kreslil Dirk Rudolph. Ňáký songy? Lucid Dreamer, Neverlight, 500 Letters a Never Enough, ke kterému bude prý jakési improvizované lyric video točené ve Zlíně.
 
Avulsed - Ritual Zombi♫ Fajně zombáckej obal k šesté Ritual Zombi mají od Juanja Castellana AVULSED, kteří se pro jeho zvěčnění akorát uhnízdili v madridském La Casa del Ruido Studios. Podílet se na něm budou Dani Blanco (produkce), Osckar Bravo (nový bubeník), Javi Félez (mix), Dan Swanö (mastering) a Xtreem Music (Evropa 31. srpen) se Sevared (Státy).

aktuálně

diskuze