Info k novým deskám Hail Of Bullets, Opeth, Entombed, Crematory a Skolnickových Planetary Coalition

Entombed - Back To The FrontAlex Skolnick♫ Novou desku snovou ENTOMBED, smlouvu mají dohodnutou se Century Media Records, 29/10 tak může vyjít desítka Back To The Front. Produkoval Roberto Laghi v Studio Bohus (Kungälv), obal dodal Zbigniew Bielak (Watain, Vader).

Alex Skolnick si půjde opět dělat radost vedle Testament I se svojí hudbou a chystá pokračování world music PLANETARY COALITION – třetí deska bude čistě akustická a vyjde na jaře.

♫ Smlouvu od Steamhammer/SPV dostali také Němci CREMATORY, Antiserum vyjde 24/02/2014 a opět bude mixem metalu a EMB, tentokrát s výpomocí od Elmara Schmidta z hamburských Centhron.

Crematory 2013

♫ Více “zlověstných” riffů hodlá Mikael Åkerfeldt zakonponovat na další desku OPETH, takže se těšíme, že po (h)ar(d)trocku bude zase více metalu. Zatím je prý hotová hrubá koncepce čtyř skladeb a točit by se mohlo ve slavném Rockfield Studios (Wales), kde Queen stvořili nesmrtelnou Bohemian Rhapsody.

♫ HAIL OF BULLETS nastiňují další death metal - III: The Rommel Chronicles opět točili Ed WarbyStephan Gebédi, Paul Baayens, Martin Van Drunen Theo van Eekelen, ještě do konce podzima vydají Metal Blade Records, točilo se v Sandlane Studios (Rijen) s Danem Swanö.

aktuálně

diskuze