Iwrestledabearonce už mají ochutnávku, to samé Anacrusis, detaily okolo Code a Dødheimsgard

 IWRESTLEDABEARONCE už mají první ochutnávku, je jí Thunder Chunky.

Code Agilní Poláci Agonia Records si na dvě desky upsali novou sestavu anglo-norských CODE. Ta první z nich se bude příští měsíc míchat v londýnských Orgone Studios. CODE pro Hexvessel opustil Kvohst, taktéž Vicotnik, ten ale pro nastartování Dodheimsgard, u kterých ještě zůstaneme. 

Dødheimsgard/DHG logo Vicotnik (Yusaf Parvez) vydal za DØDHEIMSGARD několik prohlášení, z nichž asi nejzajímavější je, že kapela začíná pomalu koncertovat a že pro kapelu měl napsaných nějakých 30 skladeb, které prý lehly popelem, protože pouze reprezentovaly věci, které DHG již vyřkli. Bylo třeba se nakopnout trošku trošku a DHG jsou zpět jako nová kapela s novými skladbami, s novým labelem a plánem vydat první ze dvou alb (již jsme psali, viz Historie) v říjnu. Nahrává se od minulého měsíce!

♫ A teď zas něco k poslechu. Nová skladba reunionovaných, ne úplně tradičních thrashers ANACRUSIS se jmenuje One World. Jestli vyjde rovnou dvoualbum, protože Kenn Nardi (kytara/zpěv) má dostatek materiálu, se ještě neví.

aktuálně

diskuze