Křest desky Minority Sound - The Explorer

Minority Sound křestMINORITY SOUND patří mezi jedny z mála českých zástupců poctivého elektro-metalu. Veteráni z kultovních formací jako Apocryphal Death nebo Return To Innocence dali v roce 2007 do kupy projekt na pomezí kosti drtícího kytarového soundu a tvrdé a mrazivé elektroniky. Odlidštěný, kosmický zvuk MINORITY SOUND však i tak poskytuje dostatek prostoru pro hitové vyhrávky a melodie, které spolu s autorskou precizností zaručily kapele pozornost nejen domácího publika. V roce 2010 jí pod křídly MetalGate Records vyšlo debutové album Analysis, aby se o dva roky později vrátila s jeho nástupcem - po všech stránkách k dokonalosti dotaženým The Explorer!

Na albu The Explorer vás v podání MINORITY SOUND čeká ničivý electro-metal s industriálními prvky, a to na úrovni světové produkce. Pověstná preciznost kapely dala ve studiu Šopa Standy Valáška vzniknout skvěle zpracované nahrávce, která následně byla smíchána až v Kanadě producentem Romem di Prisco, odborníkem na slovo vzatým, stojícím mimo jiné za soundtracky k počítačovým hrám jako Unreal Tournament 3, Prey nebo prvním čtyřem dílům Need for Speed. The Explorer bude stát velmi přívětivých 150 Kč a můžete si jej moci pořídit už na launch party 21. září 2012 v klubu Exit-Us, kde jej MINORITY SOUND pokřtí po boku polských tech-deathových magorů BANISHER i táborských F.O.B.

Album The Explorer vychází ve formátu CD-digipack u MetalGate Records a budete jej moci zakoupit v MetalGate e-shopu, ale i v kamenných prodejnách, jejichž seznam naleznete na oficiálních stránkách MetalGate.

http://www.minoritysound.com

01. Hostile In Your Skull
02. Load Of Destruction
03. The Explorer
04. Zealots
05. Binary Child
06. Wipe Out The Virus
07. Fear
08. The End Of All

Sestava:
Otus - kytara, samply
Gulesh - kytara, vokály
Šimon - bicí
Petr - baskytara

Vydavatel: MetalGate

aktuálně

diskuze