MetalGate Czech Death Fest 2016 – headlineři a další potvrzené kapely

Hudební menu osmého ročníku domácí metalové veselice MetalGate Czech Death Fest, která se uskuteční 16. až 18. června 2016 na obvyklém místě v autokempu Brodský v Červeném Kostelci, začíná již nabírat konkrétních obrysů a vypadá to na pořádný nářez.

Do čela MGCDF 2016 se totiž postaví britští otcové grindcoru, legendární NAPALM DEATH! Také se vydáme do vod avantgardního black metalu, jelikož vlády na d festivalem se ujme také norský kult DØDHEIMSGARD. Nakonec i třetí headliner bude rovněž reprezentovat extrémní metalové styly, jelikož jím budou španělští death metaloví veteráni AVULSED.

Co se dalších zahraničních hostů týče, máme tu něco i pro všechny black metalisty, jelikož k nám na Broďák zavítá jednak britská avantgardní black metalová formace LYCHGATE a jednak italská VOLTUMNA a její etruský black-death.

Z domácí scény pak máme potvrzeny grind-deathové veterány FLESHLESS, metal-soulovou stálici SIX DEGREES OF SEPARATION, metalcorové PROXIMITY, půltunový grind and roll FELISHA, technical space core v podání LIQUID SPACE 9 a v neposlední řadě death metalové konzervativce SECTESY.

To samozřejmě není zdaleka všechno.Osmý MGCDF bude stejně jako jeho předchůdce třídenní a celkem se tedy můžete těšit na 34 jak domácích, tak zahraničních a tradičně stylově různorodých kapel.

Další potvrzená jména vám oznámíme v lednu 2016!

Festivalový předprodej je již v plném proudu. Aktuální emise vstupenek v ceně 600 Kč je v prodeji na MetalGate e-shop a v Tortharry shopu, kde na vás čekají množstevní slevy a další bonusy.

Přejeme vám hezké svátky a v létě na Broďáku na viděnou!

www.mgcdf.cz
www.metalgate.cz
www.tortharry.com

Kompletní PR


Přispěj do diskuze

tak lych, dhg, ND a primátor ipa za 30 jsou lákadla né že ne....a aspoň bych viděl celou cz scénu na jednom, doplnil resty a měl vystaráno :)

   brutusáček: ND hráli taky fakt, skoro, na každém festu.....  
hraji stale dobre, zajem o ne je a na CZDF to bude super, blizko k podiu, zadnej natrask, tesim se! a co teprv DHG nebo Lychgate! ;)

ND hráli taky fakt, skoro, na každém festu.....

aktuálně

diskuze