MetalGate Massacre vol.4: start základní části

novinka

MetalGate Massacre vol.4Ve čtvrtek 10. ledna 2013 proběhl v pražském Matrix klubu ostrý start čtvrtého ročníku soutěže metalových kapel MetalGate Massacre, tedy první základní kolo, v jehož rámci se utkala první čtveřice soutěžních kapel složená ze západočeské black/death metalové kapely Bloody Lair, metalcorové formace I Warned You z Karlových Varů, liberecké rock-metalové skupiny Nobody Knows a brněnského progressive-metalcorového uskupení Corsposant. Z hudebního hlediska se tak jednalo o žánrově pestrý večer.

Přítomné kapely přišlo v jejich snažení podpořit přes sto fanoušků, kteří svým hlasováním též vybrali vítěze prvního kola.

A jaký byl tedy výsledek? Vítězem a zároveň prvním postupujícím do semifinálových bojů se stala kapela Nobody Knows, která získala 47 diváckých hlasů. Na druhém místě se umístili Bloody Lair28 hlasy. Třetí příčka pak připadla Corposant22 hlasy a konečné čtvrté místo obsadili I Warned You12 hlasy.

Kapely, které nepostoupily, nicméně nemusejí ještě takzvaně házet flintu do žita. Stále probíhá SMS hlasování o Divokou kartu čtvrtého ročníku, díky které se dvě kapely dostanou rovnou do semifinálové části soutěže. Kompletní informace o Divoké kartě, včetně průběžných výsledků a návodu jak hlasovat najdete na oficiálním webu MetalGate Massacre.

Základní část soutěže nyní pokračuje druhým základním kolem, které proběhne opět ve čtvrtek 24. ledna 2013, opět v Matrix klubu na Žižkově. O Vaše hlasy se bude ucházet druhá čtveřice soutěžících, tentokráte ve složení LIKE FOOL, SEPPUKA, ATTACK THE HERO a NO BELIEF.

Začínáme v 20:00. Klub je pro diváky otevřen od 19:00. Vstupné je jako vždy zdarma!

Přijďte podpořit své favority. Těšíme se na Vás!