Mortiis se soundtrackem, změna u Crocell, nové desky Secret Sphere a Suicide Silence, přijedou Whitesnake jako Steamroller

Secret Sphere - Portrait Of A Dying HeartSteamroller♫ SECRET SPHERE vydají sedmou desku Portrait Of A Dying Heart se 40-ti stránkovým bookletem do konce roku u Warner Music (Japonsko) a Scarlet Records (zbytek světa).

Deathcoroví pacholíci SUICIDE SILENCE si plácli s Nuclear Blast Entertainment, novou divizí NuclearBlastu, které šéfuje Markus Staiger (ex- Roadrunner A&R).

Členové Whitesnake se po roční pauze, kdy čerpali síly, opět vydávají na turné, tentokrát ovšem jako STEAMROLLER -  k bicím se usadí JoeTraverse (ex-Frank Zappa), na kytaru bude hrát Doug Aldrich, na basu Michael Devin. U nás se zastaví 24/09 (Praha, Nová Chmelnice), 25/09 (Brno, Melodka), na Slovensku pak 30/09 (Nové Mesto nad Váhom, Blue Note).

Mortiis - Vardøger♫ MORTIIS a norský režisér Reinert Kiil představili na festivalu BUT (Breda, Nizozemí) krátký film Vardøger. Od 01/10 bude na webu ke stažení společně se soundtrackem Geisteskrank (vzniknul při tvorbě The Great Deceiver).

Dánové CROCELL  (death metal) vyměnili pěvce - vykopli Magnuse Jørgensena a nahradili jej Asbjørnem Steffensenem (Mordax).

aktuálně

diskuze