Nová alba Gorguts a Scorpions, Monuments odtajní zpěváka, skladby August Burns Red a Newsted

♫ Takže! Pátá deska GORGUTS se bude jmenovat Colored Sands a vyjde 30/8 u Season Of Mist. Slova Luca Lemaye o desce bez přepisu jsou „a very detailed, dark, epic, emotional, conceptual record.“ Nezbývá než si připomenout dva roky „nový“ song.

Scorpions♫ Něco pro pamětníky… SCORPIONS první tři měsíce předchozího roku strávili ve studiu s producenty Mikaelem "Nordem" Anderssonem a Martinem Hansenem, kde za jejich pomoci dávali dohromady odložené a nedodělané songy z jejich nejkreativnějšího období alb Blackout (1982), Love at First Sting (1984), Savage Amusement (1988) a Crazy World (1990). Kde nic není, nezbývá než… vyjde letos.

MONUMENTS dělají s uvedením nového zpěváka ofuky a rozhodli se jej na scénu uvést až na Ghostfestu (v Leedsu se bude konat 29-30/6) a dále Techfestu v červenci.

♫ Lyric video ke Spirit Breaker pensylvánských AUGUST BURNS RED.

Heroic Dose je nová skladba z alba NEWSTED, což je samozřejmě ego-band Jasona Newsteda. Jedenáctiskladbové album dostalo příznačný název Heavy Metal Music a vyjde 6/8. Mimochodem, předchozí EP se jmenovalo Metal, Newsted v tom má evidentně jasno.

01. Heroic Dose
02. Soldierhead
03. ...As The Crow Flies
04. Ampossible
05. Long Time Dead
06. Above All
07. King Of The Underdogs
08. Nocturnus
09. Twisted Tail Of The Comet
10. Kindevillusion
11. Futureality

Sestava:
Jason Newsted - Bass, Lead Vocals
Jesus Mendez Jr. - Drums
Jessie Farnsworth - Guitar, Backing Voice
Mike Mushok – Guitar

aktuálně

diskuze