Nová skladba Body Count, Metallica (ne)bude na Glastonbury, Dragonforce s novým bubeníkem, Dave Brockie (Gwar) dojel na drogy

Dave BrockieBody Count 2014♫ Bude nebo nebude METALLICA headlinerem letošního Glastonbury? Facebooková stránka Remove Metalica From Glastonbury Festival For Their Support Of Bear Hunting má od 25/05 více než 10.000 lajků. A důvodem je to, že James Hetfield namluvil nový televizní pořad History channelu The Hunt o lovu medvědů na Aljašce (premiéra 08/06). A ze Skotska vyšla i další poznámka na adresu Larse Ulricha od Barry Burnse z post-rockových Mogwai (kteří tam ale mimochodem hrají ve stejný čas jako Metallica): “I can't wait to hear that guy play the drums again — unbelievably bad, he's terrible."
 
♫ Příčina skonu frontmana GWAR Dava Brockieho je jasná a bohužel nic nového pod sluncem – (náhodné) předávkování heroinem.
 
DRAGONFORCE opustil bubeník Dave Mackintosh, bleskově jej však nahradil Gee Anzalone (Braindamage, Kill Ritual), nová deska Maximum Overload vyjde 18/08 (earMusic), ukázka níže.

BODY COUNT - Bitch In The Pit (Manslaughter, 10/06, Sumerian)

01. Talk Shit, Get Shot
02. Pray For Death
03. 99 Problems BC
04. Back To Rehab
05. Manslaughter
06. Get A Job
07. Institutionalized 2014
08. Pop Bubble
09. Enter The Dark Side
10. Bitch In The Pit
11. Black Voodoo Sex
12. Wanna Be A Gangsta
13. I Will Always Love You

Sestava:
Ice-T - Vocals
Ernie C - Lead Guitar
Juan Of The Dead - Rhythm Guitar
Vincent Price - Bass
Ill Will - Drums
Sean E Sean - Backup Vocals/Sampler

Vydavatel: Sumerian Records

aktuálně

diskuze