Nové desky Broken Hope, Intronaut, Acheron a Presto Ballet, brzy i Fulgora a Churchburn ve trojici

Presto Ballet - Relic Of The Modern WorldBroken Hope 2012

♫ Obnovení BROKENHOPE vydají novou desku u Century Media Records, aktuální sestava je DamianLeski (vocals), Jeremy Wagner (Guitars), Shaun Glass (Bass), Chuck Wepfer (Lead Guitars), Mike Miczek (Drums).

Listenable Records vydají desku death metalovým veteránům ACHERON pod názvem Kult Des Hasses.

♫ Třetím do party k CHURCHBURN je ex-kytarista Confessor Shawn McCoy., celá sestava tedy ještě: DaveSuzuki (guitar, vocals) a Ray Mccaffrey (drums, vocals).

Kurdt Vanderhoof maká i na svém vlastním písečku s PRESTO BALLET, kam k mikrofonu angažoval Chucka Campbella a vydal desku Relic Of The Modern World. Ještě v lednu mu tam pěl Ronny Munroe, se kterým se teď opět sešel v obnovených Metal Church.

♫ INTRONAUT jsou zalezlí v Los Angeles ve studiu a točí čtvrtou desku pro Century Media Records, bicí bude nahrávat John Haddad (Exhumed, Phobia) v Trench Studios, o ostatní nástroje se postará DerekDonley (Bereft). Mixovat bude Andrew Schneider (Unsane, Cave In), obal zhotoví opět David D'Andreaspolečně s kapelou.

♫ Bubeník Misery Index a Pig Destroyer Adam Jarvis pracuje na vlastním projektu FULGORA, pomáhají mu kytarista a zpěvák B.L. LaMew a na basu bratr John Jarvis. První skladbu Risen mixoval a masteroval prasečí kolega Scott Hull.

aktuálně

diskuze