Nové desky Temple Of Baal, DVD Gene Hoglana, Don Doty na vlastní pěst, Pestilence za měsíc, choroba u Transport League, vrátili se Darkness

♫ Kytarista TRANSPORT LEAGUEPeter Hunyadi bude absentovat na nadcházejícím miniturné kapely po Švédsku a Holandsku z “vážných zdravotních důvodů”. Takhle to kapele hrálo 29/06 ve Virgin Oil (Helsinki).

Gene HoglanTemple Of Baal - Verses Of FireDon Doty chce někde zpívat a jestli mu nevyjdou DARK ANGEL, už má náhradu – bubeník Sasha Horn (Forbidden, Ava Inferi, Novembers Doom) s ním založil projekt, který by se měl odehrávat v duchu prvních dvou desek právě Dark Angel. GENE HOGLAN už má v zásobě pokračování instruktážního DVD The Atomic Clock: The Clock Strikes Two.

♫ Death/blackoví Frantíci TEMPLE OF BAAL vydají 22/10 čtyřku Verses Of Fire (Agonia Records), zvukově ošetřil Andrew Guillotin v Hybreed Studios.

♫ Na hudební scénu se vrátili také němečtí thrasheři DARKNESS, z původní sestavy zůstali pouze Andreas "Lacky" Lackaw a Arnd Klink, doplnili je kytaristé Bony Fertigmensch a Meik Heitkamp a basák Kreator Christian "Speesy" Giesler.

♫ 21/10 vyjdou PESTILENCE Obsideo (Candlelight Records), tak pravil Patrick Mameli, desku s ním nahráli Patrick Uterwijk, basák George Maier a bubeník Dave Haley, točilo se a mixovalo ve Woodshed Studio s Victorem Bullokem, obal dělal Marko Saarelainen.

01. Obsideo
02. Soulrot
03. Transition
04. Necromorph
05. Laniatus
06. Distress
07. Superconcious
08. Aura Negative
09. Saturation
10. Displaced
Stopáž 34:07

Sestava:
Patrick Mameli - Lead guitar/Vocals
Patrick Uterwijk - Lead guitar
George Maier - Bass
David Haley - Drums

Vydavatel: Candlelight Records

aktuálně

diskuze