Nové desky The Haunted, Oceano, Vetrar Draugurinn, Mosley (FNM) u Primitive Race

Chuck MosleyOceano♫ Jelikož holandští symfonici Stream Of Passion vloni ukončili svou kariéru, rozhodl se kytarista Eric Hazebroek, že své nápady transformuje do vlastní sólovy. Společně s Marjanem Welmanem (vocals; also of Autumn), Douwe De Wildem (bass; ex-The Saturnine), Jimem Van De Kerkhofem (drums; ex-All For Nothing) ale nakonec založili novou kapelu VETRAR DRAUGURINN a 30/03 vyjde první čtyřskladbové EP I.
 
♫ Parlour Studios (Kettering, Northamptonshire) bude od března hostit THE HAUNTED, kteří se vrhnou na nahrávání deváté desky. Produkci bude držet Russ Russell, vydavatelskou etiketou opatří Century Media.
 
PRIMITIVE RACE mají dvě nové posily - k mikrofonu se postavil původní hlas Faith No More Chuck Mosley a za bicí usedl bubeník Melvins Dale Crover. Desku Volume 2 produkoval basáki Chris Kniker (Revco, Lords Of Acid) a vyjde na jaře.
 
OCEANO podepsali smlouvu se Sumerian Records, nový deathcore nášup se právě točí v The Nook Recording Studio (New Lenox, Illinois) a vyjde na jaře.

aktuálně

diskuze