Nové desky a projekty oznamují Therion, Rob Dukes, Philip Anselmo (En Minor)

TherionChristofer Johnsson oznámil další rockovou operu v podání THERION – 26/01/18 vyjde deska Beloved Antichrist, založená na knize Vladimíra Solovjova Legenda o Antikristu. Na tvorbě se opět podíleli např. Thomas Vikström, Lori Lewis nebo Chiara Malvestiti. Od února bude probíhat masivní evropské turné za podpory ruských IMPERIAL AGE, německých NULL POSITIV a amerických MIDNIGHT ETERNAL. Bratislava bude oblažena 14/03/18 (Majestic Music Club), Praha 15/03/17 (Meetfactory).
 
♫ Bývalý zpěvák Exodus ROB DUKES, aktuálně trápící hlasivky v Generation Kill a Fragile Mortals, vydal sólové EP, se kterým mu pomáhali basák Scott Reeder (Kyuss, Fireball Ministry), Darryl "DMC" McDaniels (RUN-D.M.C.) a Mikey Doling (Snot). A aby toho nebylo málo, tak v plánu má i další projekt, kde mu opět sekunduje Darryl "DMC" McDaniels a basák Rob Moschetti (ex-Pro-Pain, M.O.D.) - The Dark Project vyjde 13/10/17 u Entertainment One Music.
 
♫ A nový projekt rozjíždí taktéž Philip Anselmo – jmenuje se EN MINOR a huidebně se má jednat o poctu The Cure a Sisters Of Mercy. Debut vyjde začátkem 2018 na Anselmově Housecore Records.

aktuálně

diskuze