Nové desky a turné Nile (+ Suffocation), Slayer (+ Anthrax, Kvelertak) a Soilwork (na Winter BFF)

Soilwork - The Ride MajesticNile - What Should Not Be UnearthedSLAYER a ANTHRAX plánují společné podzimní evropské turné, zatím jsou známy pouze tři termíny a lokality (25/10 Tilburg, 26/10 Paříž a 07/11 Vídeň). Doprovod jim budou dělat KVELERTAK.
 
♫ S novou deskou na nás 28/08 vyrukují také SOILWORK The Ride Majestic opět vyjde u Nuclear Blast, produkoval ji David Castillo (Opeth, Katatonia) ve Studio Gröndal a mixoval Jens Bogren ve Fascination Street. Obal tentokrát udělat Róbert Borbás (Grinddesign). Živě se u nás hoši představí 05/12 na plzeňském Winter BasinFireFestu.
 
♫ Plány s další deskou odhalili i NILE - What Should Not Be Unearthed se právě točí s Neilem Kernonem (bude i mixovat), také vyjde 28/08 u Nuclear Blast a s obalem si vyhrál Michal "Xaay" Loranc. Pro úplnost ještě dodávám, že na podzim už je taktéž dohodnuté EU turné v doprovodu slovutných SUFFOCATION, u nás se termín nenašel, ale zato na Slovači se pomějí 27/09 v košickém Collosseu, případně bude lze vyrazit do německy mluvících zemí (03/09 Mnichov nebo 26/09 Vídeň).

aktuálně

diskuze