Nové desky připravují Bloodbath, Suicidal Tendencies a Necrophobic

♫ Švédsko-britští BLOODBATH začínají točit novou desku, opět v sestavě Jonas Renkse, Anders Nyström, Martin Axenrot a Nick Holmes.
 
♫ Novou desku, resp. EP, mají hotovou SUICIDAL TENDENCIES, produkci měl na starost Paul Northfield, který dělal poslední desku World Gone Mad, ale např. i legendární The Art Of Rebellion (1992). Poslechneme si příští jaro.
 
NECROPHOBIC vydají 23/02/18 novou desku Mark Of The Necrogram (Century Media Records), sestavu tvoří Sebastian Ramstedt, Johan Bergebäck, Alexander Friberg, Joakim Sterner a navrátilec Anders Strokirk. Obal dělal Kristian "Necrolord" Wåhlin.


Přispěj do diskuze

   anonymous: Obal od Necrolorda je impozantní, jako za starých časů. Trošku mám obavy o nové album Necrophobic. Já jim pořád žeru nejvíc Darkside.  
já teda po poslechu famózního 7" EP Pesta fakt obavy nemám...

   bizzaro: anonymous: Obal od Necrolorda je impozantní, jako za starých časů. Trošku mám obavy o nové album Necrophobic. myslis ten starej barak v Koneprusech? ;-)  
Jo tak ten jsem nemyslel. Myslel jsem tu starou kliniku, jak tam bydlí kdejakej politik ....

   anonymous: Obal od Necrolorda je impozantní, jako za starých časů. Trošku mám obavy o nové album Necrophobic.  
myslis ten starej barak v Koneprusech? ;-)

Obal od Necrolorda je impozantní, jako za starých časů. Trošku mám obavy o nové album Necrophobic. Já jim pořád žeru nejvíc Darkside.

aktuálně

diskuze