Nový singl Vitriol a evropské turné po boku Nile a Hate Eternal

Oregonští deathmetalisté VITRIOL vypustili do světa první singl Crowned In Retaliation z připravované debutní desky To Bathe from the Throat of Cowardice. Zároveň se představí na podzimním evropském turné společně s legendami Hate Eternal a Nile. Pro našince se naskýtá nejlepší možnost 15.9. na Melodce v Brně, potažmo 14.9. Vídeň a 5.10. Lipsko. 


Přispěj do diskuze

zobrazit vše

Fakt super ty Vitriol. Moc už mě tyhle přepálený brutality neberou, ale tohle má takovou těžko popatelnou upřímnou intenzitu. V podstatě takový Gorguts hozený do většího masakru.

Ještě hodně dobrá deska budou na začátku listopadu Hideous Divinity, aspoň podle skladby co vypustili. Tam je jasně slyšet schod nahoru od Adveniens, hlavně v sevřenosti kompozice a taky v atmosféře, která je fakt zlá.

Já jsem z toho právě úplně odvařenej. Dal jsem to za dva dny několikrát a je tam všechno co chci od death metalu - rychlost, technika, naštvání, majestátnost, tma. Teď vypustili Nile první song z novinky, a to mě teda zdaleka tak nevzalo. Ještě uvidíme jak Hour of Penance, ale ti šli tak poslední 3 desky spíš pozvolna dolů, nejsem si moc jistý, co čekat.

Souhlas, megamasakr. Jsem očekával, že to bude nejspíš určitě super, ale tohle teda předčilo všechno... Živě budou totálně anihilovat... příští neděle Brno...

Deska Vitriol je v dobrém slova smyslu peklo. Za mě do dává posledním Hate Eternal i Nile na frak, uvidíme jak naživo.

aktuálně

diskuze