Pragokoncert lákají na příští rok - přivezou Helloween, Behemoth, Abbath a další

29/05 vyšla nová deska německých HELLOWEEN My God-Given Right a tuto svou, již patnáctou, studiovku přijedou 2x představit i na naše území.

19. 2. 2016 - Zlín, hala Euronics
20. 2. 2016 - Praha, Forum Karlín

Sestavu doplní skvělé švýcarské hard rockové uskupení GOTTHARD a britští CRIMES OF PASSION. Vstupenky na stání za 690 Kč a stání před pódiem za 890 Kč jsou platné do 1. listopadu na www.mastersofrock.cz nebo v obvyklých předprodejních sítích (TicketPortal, TicketPro a TicketArt).

Kompletní PR

Europa Blasfemia - The Extreme Metal Tour Of 2016 slibuje černočerný večer ve společnosti polských megahvězd pana Nergala - BEHEMOTH. Koncertní set by se měl (mimo jiné) sestávat i z přehrání kompletní nové desky The Satanist.

První support tohoto večera budou ABBATH, nově založená kapela "medvídka pandy" ze slovutných Immortal. Lars-Göran "LG" Petrov přivleče svůj projekt ENTOMBED A.D. a vše zahájí svou černou mší kolumbijští INQUISITION.

04/02/16 - Praha, MeetFactory

Vstupenky za 690 Kč lze do 1.9. objednat na dobírku na stránkách www.mastersofrock.cz, koupit v sídle agentury Pragokoncert, ul. U Bulhara 3, Praha 1 nebo ve Zlíně, v Masters of Rock Café a v předprodejních sítích (TicketPortal, TicketPro a TicketArt).

Kompletní PR


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze