Pragokoncert nám na podzim přivezou Powerwolf, Gamma Ray, Korpiklaani, Arkonu a Rage

♫ Jako první se u nás, po velmi úspěšné show na festivalu Masters Of Rock, 27/10 představí POWERWOLF. „Vlčí“ show se odehraje 27/10 v Praze (MeetFactory), vstupenky za zaváděcí cenu 650 Kč platnou do 1. září si s předstihem lze zakoupit na stránkách www.mastersofrock.cz a v předprodejích TicketPortal, TicketPro a TicketArt. (Kompletní PR)

♫ 04/11 v Praze (MeetFactory) a 06/11 v Brně (Semilasso) oslaví 25 na hudební scéně powermetaloví GAMMA RAY. Jedna z nejvýznamějších metalových kapel světové metalové scény má u nás velkou základnu fanoušků a jistě je se opět na co těšit! Předkapelou budou jejich krajané SERIOUS BLACK. Zaváděcí cena 650 korun je platná do 1.9. na www.mastersofrock.cz a v předprodejích TicketProtal, TicketPro a TicketArt. (Kompletní PR)

♫ Hegemonii německých kapel narušují finští folkloristé KORPIKLAANI a ruští pagan metloši ARKONA. Společně nám zadují 07/11 ve Zlíně (Masters Of Rock Café) za zaváděcí cenu 590 Kč, tradičně platnou do 1. září na stránkách Masters Of Rock a v předprodejích TicketPortal, TicketPro a TicketArt. (Kompletní PR)

♫ Německem to začalo a Německem to končí – 12/12 zahrají v ostravské Barráku (namísto původně plánovaného Zlína) heavy / power metalisté RAGE, kteří (pro změnu) slaví 20 let od vydání alba Black In Mind. Před nimi se představí švýcarská formace MAXXWELL, a Řekové EMERALD SUN. Vstupné 590 Kč (platí jen do konce srpna), taktéž TicketPortal, TicketPro a TicketArt. (Kompletní PR)

aktuálně

diskuze