Ramchat rozeznívají les

CD RAMCHAT - Znelo lesomLP RAMCHAT - Znelo lesomMartinská paganmetalová formácia RAMCHAT vydáva svoj štvrtý album s názvom Znelo lesom. CD vyjde v klasickej škatuľke ako aj v digipack forme, ale vinylová LP-čka iba v obmedzenom limitovanom počte (ak máte záujem, konajte, viac ako polovica kusov už je zajednaná: hiraxshop.sk/search?q=znelo+lesom).

 Líder kapely, gitarista a textár Pavel "Hirax" Baričák, sa k novému počinu vyjadril: "Po troch rokoch odmlky prichádzame s ďalším radovým albumom. Ramchat stojí na rifoch, silných refrénoch a kvalitných textoch, a myslím si, že sme tieto naše klady na novom materiály dotiahli do nášho možného maxima. Rovnako zvuk  sa nám vydaril, nahrávka má vďaka moravskému štúdiu GM mocný sound." Album vyjde v spolupráci kapely a slovenského agilného labelu Slovak Metal Army.

Žiaľ, druhý ročník festivalu KrutoFest, kde mala kapela pokrstiť "Znelo lesom" sa musel preložiť na jar 2021. Napriek tomu nosiče vyjdu v avízovanom termíne - v piatok, trinásteho novembra. Album si môžete objednávať na tejto adrese: hiraxshop.sk/search?q=znelo+lesom.

RAMCHAT v tieto dni zverejnili ďalší pilotný singel a to pieseň V čaje popadaje a pripravili k novinke aj nový merch. Všetko nájdete na stránke Hirax Shop.

aktuálně

diskuze